Home / Zapowiedzi / Zapowiedź / Plan wydawniczy Portalu na I półrocze 2013

Plan wydawniczy Portalu na I półrocze 2013

logo_portalW sobotę na konwencie PORTALkon ogłosiliśmy plan wydawniczy Portalu na I półrocze 2013 roku. Poniżej znajduje się pełna informacja o produktach, jakie szykujemy dla Was na najbliższe miesiące oraz relacja z ogłoszenia planu wydawniczego w formacie mp3 podczas której omawiamy dokładnie każdy z tych produktów.

Na rok 2013 przewidujemy wydanie 3 nowych gier, 3 dodatków do istniejących gier oraz 3 nowych edycji starszych gier. W pierwszym półroczu 2013 ukażą się cztery produkty. Będą to:

Zombiaki 1
Z okazji 10 lecia Zombiaków przygotowaliśmy nową, jubileuszową edycję gry – nowy projekt graficzny, 16 nowych kart, poszerzona instrukcja zbierająca wszelkie możliwe sytuacje jakie wynikły w ciągu ostatnich 10 lat, żetony ułatwiające rozgrywkę i nowe pudełko…
Premiera: marzec 2013

Neuroshima Hex: Sharash
Do Neuroshimy Hex wkraczają inteligentne szczury, znane z podręcznika Neuroshima RPG oraz z 51. Stanu. Sharrash to tajemnicza i świetnie zorganizowana społeczność zmutowanych, obdarzonych nieludzką inteligencją szczurów Autorem nowej armii jest Michał Oracz, a jej cechą szczególną jest jej duża mobilność, nastawienie na walkę wręcz oraz nowy rodzaj strzału (moździerz!).
Premiera: marzec 2013

Resistance: Avalon
Nowa wersja gry Resistance przenosi akcję w świat rycerzy króla Artura. Rozgrywka została uproszczona dzięki usunięciu kart intryg, a w zamian dodano specjalne zdolności kartom postaci – teraz zależnie jaką postać wylosował gracz, otrzymuje unikalną umiejętność. Idealna gra towarzyska dla wszystkich, którzy pokochali Resistance – lecz mają problem z przekonaniem znajomych do posta apokaliptycznego uniwersum.
Premiera: czerwiec 2013

Machina III
Nowa edycja kultowej gry planszowej, gry od której w 2001 roku rozpoczęła się planszowa rewolucja w Polsce. Gracze wcielają się w role inżynierów pracujących w instytucie działającym w czasach głębokiego komunizmu. Uciekając się do najbardziej paskudnych zagrań, kradnąc sobie części, podrzucając zepsute elementy, donosząc dyrekcji na innych starają się stworzyć przełomową maszynę i zdobyć uznanie dyrektora Wąsacza i medal przodownika pracy…
Premiera: czerwiec 2013

Relacja z ogłoszenia planu wydawniczego
Audio relacja z ogłoszenia planów wydawniczych podczas konwentu PORTALkon w lutym 2013.

Posłuchaj: plik mp3


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

4 × 4 =