Home / News / Przepowiednie na rok 2013 cz. 17

Przepowiednie na rok 2013 cz. 17

przepowiednia

Różni wieszcze, wróżbici, astrologowie, korzystając ze swoich narzędzi, próbują nam przepowiedzieć nadchodzące wydarzenia na rok 2013. O tym co czeka graczy, tych najmłodszych, ale również starszych, krótko opowie Marcin Tomczyk z wydawnictwa Axel.

 

Gry dla dzieci:
Wyprawa Jaskiniowców – gra dla najmłodszych dzieci od 3 lat (a nawet młodszych). Dzieci poprzez zabawę poznają podstawowe kolory i uczą się je odróżniać.

Alarm! – gra dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ma uczyć numerów alarmowych (pogotowie, policja, straż pożarna) i reakcji w groźnych sytuacjach. Dzieci powinny wynieść z niej wiedzę gdzie zadzwonić w jakiej sytuacji zagrożenia.

Might&Magic Heroes:
Trwają pierwsze prace nad dodatkiem, niestety na razie nic więcej nie mogę powiedzieć poza tym że wprowadzi on mechanizm związany z Reputacją – o której jest wspomniane w instrukcji i symbole które widnieją na kartach. Prowadzimy też intensywne rozmowy na temat wersji Herosów na inne kraje.

Ponadto mamy jeszcze jeden projekt we wstępnej fazie: gra cywilizacyjna o roboczej nazwie Populus. Gracze przemierzą w niej drogę od czasów prehistorycznych do współczesnych. Po drodze będą mieli możliwość rozbudowy swojego imperium, ale mogą być tez sprawcą jego upadku i powstania na jego gruzach nowej lepszej cywilizacji. Gra będzie mocno inna niż znane i cenione hity osadzone w tych samych klimatach.

Karta Changbo

Karta Changbo

Alarm

Alarm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaskiniowiec

Jaskiniowiec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Facebook Comments

4 komentarze

  1. scheherazade przestań!
    Od jakiegoś czasu budzę się codziennie zaraz po 6 tylko po to, żeby przeczytać przepowiednie :/
    Mój organizm tego nie zniesie…

  2. spokojnie, madeuszu, nawiązując do nicka wspaniałej redaktorki przed nami jeszcze 984 przepowiednie

  3. Czekam na te gry dla dzieci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

piętnaście + 1 =