Home / News / Przepowiednie na rok 2013 cz. 3

Przepowiednie na rok 2013 cz. 3

przepowiedniaJest początek roku 2013. Różni wieszcze, wróżbici, astrologowie, korzystając ze swoich narzędzi, próbują nam przepowiedzieć nadchodzące wydarzenia. Dziś przepowiadać będzie Waldek Gumienny z Phalanx Games Polska/Diablos Polacos. Ja zaś zamieniłam się na chwilę w medium, by Wam to wszystko przekazać. Oto co nas czeka w tym roku.

W 2013 r. będziemy realizować nowe projekty, w tym jeden na licencji i dwa naszego autorstwa. Pierwszy tytuł to następca bestsellera – „Świat Dysku: Ankh-Morpork” – „Discworld: Witches” to druga gra Martina Wallace osadzona w fantastycznym świecie Terryego Pratchetta. Planujemy wydać jej polską edycję równocześnie z międzynarodową premierą gry (III kwartał 2013 r.). Egzemplarz testowy jest już w Polsce, zapowiada się wspaniała gra zarówno dla fanów Pratchetta, jak i całych rodzin.

Do tego chcemy wydać dwa projekty autorstwa naszej grupy designerskiej (Diablos Polacos), jedną grę planszową i jedną karcianą. Testy są już w właściwie zakończone, docieramy ostatnie detale, pracujemy nad grafiką, planujemy budżety. Będą to tytuły bardzo mocno osadzone w historii Rzeczypospolitej, zarówno tej dawniejszej, jak i XX w. Już niedługo będziemy szerzej informować o tych projektach.

Zapraszamy też na nasze fanpage: www.facebook.com/DiablosPolacos i www.facebook.com/SwiatDysku, które uruchomiliśmy pod koniec 2012 roku. Prezentujemy tam sporo ciekawostek i wieści “od kuchennej strony” wydawnictwa.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

cztery × 2 =