Home / Konkursy / Konkurs wydawnictwa Kuźnia Gier

Konkurs wydawnictwa Kuźnia Gier

kuźnia gier logoPlotki głoszą, że w tym roku do Alcatraz przeniesiony zostanie nowy więzień. Nieuchwytna zjawa, człowiek o tysiącu twarzy, mistrz przebrania, którego prawdziwej tożsamości nikt nie zna. Kim może on być? A może jesteś nim… Ty?

Kuźnia Gier ogłosiła właśnie specjalny noworoczny konkurs. Wykonaj swoją własną kartę więźnia do gry Alcatraz: Kozioł Ofirany (używając tego szablonu) i prześlij ją e-mailem na adres piotr@kuzniagier.com. Twoja praca może powstać technikami cyfrowymi lub tradycyjnymi, może to być czarno-biały szkic albo po prostu fajne zdjęcie, wstaw ją na kartę w miejsce, gdzie powinien znajdować się portret więźnia, i wyślij.

Zgłoszenia przyjmowane będą do końca stycznia. Po tym czasie trzy najlepsze prace wybrane przez wydawcę zostaną opublikowane na jego profilu na FB – a fani wyłonią zwycięzcę. Osoba, której karta zdobędzie najwięcej “polubień” w ciągu tygodnia od publikacji – wygra konkurs.

Nagrody:

– miejsce pierwsze – twarz na ilustracji w kolejnym dodatku do Alcatraz oraz egzemplarz gry “1984: Animal Farm” z autografami twórców

– miejsce drugie – twarz na ilustracji w kolejnym dodatku do Alcatraz oraz egzemplarz dodatku “Alcatraz: Maximum Security” z autografami twórców

– miejsce trzecie – twarz na ilustracji w kolejnym dodatku do Alcatraz oraz alcatrazowa przypinka

alcatraz


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

osiemnaście − czternaście =