Home / News / Premiera gry Sigismundus Augustus w Warszawie

Premiera gry Sigismundus Augustus w Warszawie

FabrykaGierHistorycznych           Fabryka Gier Historycznych oraz Klub Gier Planszowych AGRESOR działający przy Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej serdecznie zapraszają na „Weekend z Fabryką Gier Historycznych”, w ramach którego odbędzie się oficjalna premiera gry „Sigismundus Augustus. Dei gratia rex Poloniae”. Gra zostanie zaprezentowana 21 grudnia o godz. 16:00 w Starej Kotłowni na Wydziale Inżynierii Środowiska PW.


Oprócz oficjalnej premiery najnowszej gry FGH w trakcie „Weekendu z Fabryką Gier Historycznych” odbędzie się wiele ciekawych atrakcji. Poniżej przedstawiamy pełny program tego wydarzenia:
Piątek (21 grudnia):
16:00 – premiera gry „Sigismundus Augustus. Dei gratia rex Poloniae”

16:30 – wolne granie w tytuły FGH, w tym przede wszystkim w „Sigismundus Augustus”

20:30 – zakończenie pierwszego dnia imprezy
Sobota (22 grudnia):
11:00 – pokaz i nauka gry w „Sigismundus Augustus”

11:00 – pokaz i nauka gry w „Teomachię”

13:00 – turniej „Teomachii”

15:00 – pokaz i nauka gry w „W Zakładzie. Lubelski Lipiec ’80”

18:00 – oficjalne zakończenie “Weekendu z Fabryką Gier Historycznych” połączone z loterią upominków od wydawnictwa

 

Sigismundus

Okładka gry

Wszystkie spotkania odbędą się na Wydziale Inżynierii Środowiska PW przy ul. Nowowiejskiej 20 (wejście główne od strony ul. Nowowiejskiej) w Starej Kotłowni.

W trakcie „Weekendu z Fabryką Gier Historycznych” będzie można nabyć gry FGH i porozmawiać z ich autorami. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym spotkaniu!
Wszystkich, którzy chcieliby sprawić swoim bliskim wspaniały świąteczny prezent zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym lub w sklepie www.rebel.pl. Gra “Sigismundus Augustus” jest już dostępna w przedsprzedaży w specjalnej, promocyjnej ofercie! Osoby, które skorzystają z promocji, otrzymają swoją grę najpóźniej w dniu premiery, czyli 21 grudnia bieżącego roku.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

12 − pięć =