Home / News / Premiera Herosów

Premiera Herosów

W dniu dzisiejszym swojej premiery doczekała się gra Might & Magic Heroes – gra jest obecnie rozsyłana do sklepów, w których powinna pojawić się jutro.

“Herosi” to planszowa adaptacja popularnej gry komputerowej. Każdy z uczestników prowadzi jedną z frakcji i dąży do objęcia panowania nad krainami Ashanu.

Na początku gracze dysponują jednym bohaterem z niewielką armią i małym, nierozwiniętym jeszcze miastem. Z czasem heros staje się coraz potężniejszy, jego armia większa, a miasto zamienia się w potężną metropolię. Gracze rekrutują kolejne postacie, zdobywają kontrolę nad kopalniami, które produkują zasoby i złoto dla frakcji, pokonują panoszące się na planszy potwory, zdobywają magiczne artefakty. Dzięki temu stają się potężniejsi i nieuchronnie zbliżają się do konfrontacji z innymi uczestnikami rozgrywki.

W ostatecznym starciu zwycięży frakcja najlepiej rozwinięta, posiadająca kilku herosów, liczne armie i rozbudowane miasto. Dziedzicem i nowym władcą krain zostanie gracz, który zgromadzi w czasie gry największą potęgę – to on, zdobywszy władzę w Ashanie, wygra grę.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę www.herosi.axel.pl, gdzie można bliżej zapoznać się z Herosami, a także pobrać instrukcję do gry.


 

Facebook Comments

2 komentarze

  1. Marcin Senior Ropka

    Czekam na recenzję, a jak będzie pozytywna, to sprawię sobie pod choinkę.

  2. Potencjalny recenzent musiałby się nieźle sprężyć 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

13 + osiem =