Home / News / Poszukiwani Ambasadorowie Fabryki Gier Historycznych

Poszukiwani Ambasadorowie Fabryki Gier Historycznych

Zapraszamy do współpracy wszystkich miłośników gier planszowych, którzy chcieliby wspierać Fabrykę Gier Historycznych poprzez promowanie naszych gier w czasie konwentów i różnych eventów. Dla stałych współpracowników przewidujemy upominki, gadżety i darmowe egzemplarze gier!

Aby stać się Ambasadorem FGH wystarczy wysłać do nas e-mail zgłoszeniowy, w którym zawrzecie podstawowe informacje o sobie, w tym:

 • imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz ew. nr GG,
 • listę konwentów, na których byłeś w 2012 r.,
 • kilka ulubionych gier razem z opisem, dlaczego zasługują na to miano,
 • kilka słów o sobie i swoich zainteresowaniach.

Do obowiązków Ambasadora FGH będą należeć:

 • udział w wybranych przez siebie konwentach i pomoc przy stoisku wydawnictwa oraz przy punktach programu tworzonych przez FGH (pokazy gier, nauka gry, turnieje itp),
 • beta testy, czyli w zależności od czasu i możliwości testowanie nowych tytułów FGH jeszcze przed oficjalnym wydaniem,
 • informowanie o wynikach beta testów, przesyłanie oceny oraz konstruowanie uwag dotyczących testowanych gier,
 • aktywna działalność na forach i stronach internetowych poświęconych grom planszowym,
 • prowadzenie turniejów w gry FGH w sklepach branżowych i klubach gier planszowych na terenie swojej miejscowości lub/i najbliższej okolicy (liczba takich eventów będzie uzależniona od wielkości miejscowości, popularności gier FGH, a także możliwości Ambasadora).

W zależności od zaangażowania Ambasadora i efektów jego pracy oferujemy:

 • darmowe egzemplarze gier FGH,
 • darmowe wejściówki na konwenty,
 • kupony rabatowe na zakup gier FGH w sklepie internetowym wydawnictwa,
 • przesłanie darmowych gadżetów wydawnictwa (kubki, koszulki, długopisy, smycze),
 • uczestniczenie w procesie decyzyjnym związanym z tworzeniem nowych gier FGH,
 • oficjalne zaświadczenie o współpracy z FGH oraz wypisanie rekomendacji/referencji,
 • możliwość odbycia praktyk studenckich.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane osoby. Nasze wydawnictwo rozwija się bardzo dynamicznie, a gry zdobywają co raz większą popularność. Jeśli chcesz stać się częścią naszego sukcesu, napisz do nas: mediafgh@gmail.com.

Fabryka Gier Historycznych w tym roku wydała już dwie gry: „W Zakładzie. Lubelski Lipiec ’80” oraz „Teomachię”, a teraz prowadzimy pracę nad trzecim tytułem, który wydamy jeszcze w 2012 r. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, tam znajdziecie więcej informacji o naszych produktach i o samym wydawnictwie.


 

Facebook Comments

5 komentarzy

 1. Spodziewam się, że taki ambasador prowadząc “aktywną działalność na forach i stronach internetowych poświęconych grom planszowym” będzie miał wyraźnie określone w podpisie, że działa służbowo. Nikt nie będzie wtedy oczekiwał bezstronności wygłaszanych przez niego/nią ocen.

 2. Zadaniem ambasadora wbrew twoim przypuszczeniom nie będzie chwalenie naszych gier, a jedynie zabieranie głosu w dyskusji w na ich temat oraz rozkręcanie dyskusji. To sami ambasadorowie będą wybierali sposób swojego działania oraz to, jak bardzo będą aktywni. Ambasador sam zdecyduje, co będzie pisać o naszych grach. Nasze gry mają obronić się same, a nie za pośrednictwem ambasadorów.

 3. Raczej trudno mi sobie wyobrazić, żeby ambasador krytykował macierzystą firmę i jej produkty.
  Mnie nie przeszkadza, gdy ktoś chwali grę, chciałbym tylko wiedzieć, w jakiej roli występuje.

 4. Nie wiem czemu? I ciężko tu mówić o macierzystej firmie. To nie jest tego typu relacja. Skoro recenzenci są w stanie krytykować gry, które otrzymują za free od wydawnictw to tutaj też nie widzę problemu. Tym bardziej, że tutaj każdy będzie mógł sobie wybrać w jakim polu chce być bardziej aktywny. A krytyka (jeżeli tylko nie ogranicza się do pustych, jednozdaniowych spostrzeżeń) jest jak najbardziej na miejscu. Ślepy lojalizm jest ostatnią rzeczą, której potrzebujemy. Jeśli byśmy chcieli to robić na tej zasadzie to naprawdę łatwo się zarejestrować X razy na każde możliwe forum i pisać tam peany o własnych grach – wcale nie potrzebowalibyśmy do tego takiej akcji. Na dodatek całkowicie transparentnej. Więc nie widzę sensu szukania dziury w całym. A jeśli chcesz się przekonać jak to wygląda to zapraszam do współpracy – to chyba najprostsza forma zobaczenia jak działamy i jakie gry wydajemy.

 5. Bardzo dziękuję, ale jednak nie skorzystam. Zbyt cenię sobię bycie szeregowym graczem i za nic nie chciałbym łączyć hobby z jakimikolwiek obowiązkami. Poza tym mam już kilka kubków, koszulek a nawet długopisów 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

pięć × 4 =