Home / Wydarzenia / Zgarnij skarby z biblioteki!

Zgarnij skarby z biblioteki!

Lubisz opowieści o poszukiwaczach skarbów? A może chciałbyś stać się jednym z nich? Jeśli tak, mamy dla Ciebie nie lada gratkę – masz szansę nie tylko przeżyć niezwykłą przygodę, ale także samemu zgarnąć nagrody, a wszystko to już 9 czerwca w bibliotece przy ul. Kolistej!

Stowarzyszenie Wielosfer wraz z Miejską Biblioteką Publiczną zaprasza dużych i małych na Niewidzialną Bibliotekę, w której nie zabraknie gier, turniejów z nagrodami, zagadek, a przede wszystkim – dobrej zabawy!

W programie aż trzy turnieje, w których można pokonać żarłoczne, pochłaniające słowa stworki, wykazać się cierpliwością i wystać jak najdłużej w kolejce, a potem zgarnąć za to nagrody albo odkryć świat magii dzięki kultowej grze karcianej „Magic: The Gathering”. Ponadto zaprezentujemy „Munchkin Quest” oraz „Munchkin Special Edition” – fascynującą grę, w której aż roi się od potworów i skarbów! Jeśli lubisz opowiadać historie, zagraj w „Dawno, dawno temu”, a jeśli pasjonujesz się samolotami – wybierz „Aeroplany”. Pokażemy Wam nową polską grę historyczną pt. „W zakładzie” i „Konwój” – nową grę wydawnictwa Portal.

Te i wiele, wiele innych atrakcji czeka na Was już 9 czerwca w bibliotece przy ul. Kolistej 17 (Wrocław). Zapraszamy serdecznie w godzinach od 11:00 do 15:00. Wstęp wolny!

Więcej informacji o samej akcji na stronie fanowskiej na facebooku 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwa × cztery =