Home / Wydarzenia / Kostek 2012 – 26. maja 2012 w Gdyni

Kostek 2012 – 26. maja 2012 w Gdyni

26 maja b.r. w Zespole Szkół Katolickich w Gdyni, Pl. Św. Andrzeja 2, odbędzie się druga edycja Konwentu Planszowego w Katoliku KOSTEK 2012. Impreza, pod honorowym patronatem Prezydenta Gdyni pana Wojciecha Szczurka, będzie miała charakter popularyzatorski i edukacyjny, propagujący nowe możliwości spędzania wolnego czasu.

Mile widziani będą wszyscy – i ci, którzy grają, i ci, którzy gry planszowe kojarzą jedynie z Chińczykiem czy Grzybobraniem. Pierwsi będą mogli rozegrać kolejne partie w swoje ulubione gry lub poznać nowe, drudzy zobaczą czym są, i co oferują, nowoczesne planszówki, a wszystko to dzięki wypożyczalni oraz stołom do gry. I wszystko to za darmo!

Podczas konwentu odbędą się także turnieje z nagrodami oraz eliminacje Mistrzostw Polski w Qwirkle. Ponadto będzie można uczestniczyć w pokazach gier wydawnictwa IPN oraz gry karcianej The Spoils i innych, a także zapoznać się z prototypami i pomysłami przygotowanymi przez uczniów.

Zapraszamy w sobotę 26 maja w godzinach 10 – 18 do Zespołu Szkół Katolickich im. Jana Pawła II, Pl. Św. Andrzeja 2, Gdynia Obłuże.

WSTĘP WOLNY. Dojazd Estakadą Kwiatkowskiego pod kościół lub autobusami z centrum Gdyni do przystanku Obłuże Centrum.

Wszystkie informacje na stronie: www.kostekgdynia.pl


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

osiemnaście − 10 =