Home / News / Mistrzostwa Polski w Qwirkle!

Mistrzostwa Polski w Qwirkle!

Qwirkle to prosta i lekka gra logiczna często porównywana do Scrabble. Polega ona na układaniu płytek w krzyżujących się kolumnach i rzędach, przy czym każdy z tych ciągów musi zawierać ALBO różne symbole w tym samym kolorze, ALBO ten sam symbol w różnych kolorach.

Gratulacje! Właśnie poznałeś większość zasad!

Wykorzystaj to w trakcie zbliżających się amatorskich mistrzostw Polski w Qwirkle. Eliminacje (poprzedzane zawsze szczegółowym wytłumaczeniem zasad) odbywać się będą w całej Polsce, w trakcie konwentów. Na trasie naszego mistrzowskiego maratonu znajduje się Wrocław (Gratislavia, 31.03), Poznań (Wielka Granda, 21.04), Trójmiasto (Kostek, 26.05) Kraków (Nowa Gralicja, 23.06), Warszawa (Kocioł, 29.09), Gliwice (Pionek, 03.06) i Łódź (Łódzki Port Gier, 27.05)

O co gramy?

Trzy pierwsze miejsca na każdym z konwentów premiowane są nagrodami postaci gier planszowych, natomiast zdobywcy pierwszego i drugiego miejsca zapraszani są dodatkowo na…

…Wielki Finał w Poznaniu na Targach Hobby!

Tu stawka będzie jeszcze większa, ponieważ nagrody za trzy pierwsze miejsca to 500 zł, 1000 zł i 1500 zł! A więc jeśli do tej pory nie poznałeś jeszcze Qwirkle, masz jeszcze jeden powód, aby zrobić to jak najszybciej – i zgarnąć nagrody!

Cała Polska gra w Qwirkle! A Ty?

Qwirkle

Więcej informacji: http://zagrajmy.org/qwirkle/


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dziewiętnaście − 14 =