Home / Wydarzenia / Zostań Napoleonem w bibliotece!

Zostań Napoleonem w bibliotece!

NIEWIDZIALNA serbska1W marcu jak w garncu, ale za to w bibliotece zawsze ciekawie. Stowarzyszenie Wielosfer i MBP zapraszają  dużych i małych 17 marca do biblioteki na ulicy Serbskiej 5 we Wrocławiu. Odbędzie się tam turniej w Stratego, który wyłoni Napoleona naszych czasów. Ale to nie wszystko, bo przez cztery godziny będzie tam można zagrać w gry fabularne i planszowe, rozwiązać zagadki godne samego Sherlocka Holmesa, przeżyć najstraszniejsze fiasko na niby i wziąć udział w warsztatach charakteryzatorskich i modelarskich.

Najmłodsi rozwiną swoje logiczne zdolności w Qubixa i Qwirkle. Nieco starsi staną w szranki w turnieju Stratego z atrakcyjnymi nagrodami oraz spróbują swoich sił jako profesjonalni Menedżerowie Drużyn w nie do końca uczciwych zawodach Blood Bowl. Zainteresowani podbojem kosmosu skolonizują planetę w bardzo pomysłowym Alien Frontiers. Świat Dysku to z kolei gra, która na pewno zainteresuje fanów niewidzialnego uniwersytetu. Poza tym zaprezentujemy Podaj Cegłę, rewelacyjną planszówkę uczącą podstaw ekonomii. Jak  zwykle będzie też można zbudować jeden z 7 Cudów Świata i uciec z niebezpiecznego Labirynthu.

Czarne Historie i zagadki Sherlocka zmuszą detektywów do intelektualnego wysiłku. I nawet jeżeli wszystko pójdzie po ich myśli, wciąż będą mogli skosztować spektakularnej klęski w jedynej w swoim rodzaju grze fabularnej Fiasko.

Miłośnicy modelarstwa i gier bitewnych ucieszą się ze specjalnie przygotowanych warsztatów i pokazowej bitwy w NS Tactics.

Specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym opracowaliśmy także zabawę rozwijającą wyobraźnię – Urodziny z Robotem.

To jednak nie wszystko, na miejscu instruktorzy ze Stowarzyszenia Wielosfer nauczą grać w kilkadziesiąt unikatowych gier i zabaw.

Zaczynamy o godzinie 14.00. Wstęp Wolny!

Więcej informacji:

Zapraszamy!


 

Facebook Comments

3 komentarze

 1. Avatar

  Czy to na prawde konieczne odsyłać ludzi na strone miejskiej biblioteki, zeby mogli sie dowiedziec, ze event jest we Wrocławiu?

  Umieszczenie grafki plakatu w orginalnych rozmiarach tez nie najlepiej sie sprawdza.

 2. Avatar

  Zmniejszyłem plakat, dopisałem na początku informacji miejscowość.

  Nie jestem w stanie wyłapać wszystkiego przy wrzucaniu informacji prasowych.

 3. Avatar

  oj tam, jak juz kogos, to bardziej organizatorow sadzilem, ze sie czepiam : )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

six − two =