Home / Wydarzenia / X Łódzki Port Gier Łódzki – Dom Kultury, 26-27 listopada 2011

X Łódzki Port Gier Łódzki – Dom Kultury, 26-27 listopada 2011

Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki w Łodzi serdecznie zaprasza na 10 edycję Łódzkiego Portu Gier. Podczas dwóch dni trwania imprezy (26-27 listopada 2011) będziemy grać w najróżniejsze “gry bez prądu” – gry planszowe, fabularne, bitewne i logiczne. Łódzki Port Gier odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta 18. Zapraszamy wszystkich w wieku od lat 3 do 103! Wstęp bezpłatny!

Każdy odwiedzający naszą imprezę znajdzie tu coś dla siebie – od prostych gier logicznych i familijnych, przez mniej i bardziej skomplikowane gry planszowe, aż do rozbudowanych gier strategicznych i bitewnych. Od klasyków – Szachy, Go, Scrabble – przez karciane gry kolekcjonerskie, aż do nowoczesnych gier planszowych, święcących triumfy w całej Europie. Wytłumaczymy zasady, pomożemy znaleźć współgraczy, będzie można również wziąć udział w turniejach wielu gier.

Gramy w sobotę i niedzielę, od 10:00 do 21:00. Szczegółowe informacje na temat dostępnych na imprezie gier, planowanych konkursów, turniejów i innych atrakcji znajdują się na stronie http://www.portgier.info.

Do zobaczenia na Łódzkim Porcie Gier!

X Łódzki Port Gier organizują:


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

10 + 17 =