Home / News / 3. Otwarte Spotkanie z Grami Planszowymi

3. Otwarte Spotkanie z Grami Planszowymi

Już po raz trzeci Opolski Klub Gier Planszowych „Planszowe Opole” wraz z Biblioteką Publiczną w Opolu organizują 5 listopada br. (sobota) Otwarte Spotkanie z Grami Planszowymi. Jest to kolejna wspólna akcja, która ma na celu promowanie nowoczesnych gier planszowych nie tylko wśród osób szukających ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu, ale również wśród wszystkich tych, dla których gry planszowe to cały czas chińczyk, Monopoly/Eurobiznes lub szachy.


Ta edycja imprezy będzie wyjątkowa, ponieważ będzie ona pierwszym z cyklicznych spotkań, które od teraz będą odbywały się w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Organizatorzy chcą na stałe zagościć w kalendarzu imprez Opola, a co w przyszłości może zaowocować zorganizowaniem dużego konwentu planszówkowego. Jest to marzenie zarówno działającego już od dawna Planszowego Opola, jak i Biblioteki Publicznej (ul. Minorytów 4), która jako druga w Polsce zorganizowała wypożyczalnię gier planszowych.

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Opola i okolic na ul. Minorytów 4, gdzie w godz. 12:00 – 17:00 będzie można poznać i zagrać w gry planszowe, które obecnie goszczą na stołach graczy na całym świecie. Członkowie klubu chętnie wytłumaczą gry tym początkującym, ale również zaproponują nowe, ciekawe tytuły tym, którzy już poznali magię dzisiejszych gier planszowych.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

pięć × dwa =