Home / Essen 2011 / Trailer do Drako

Trailer do Drako

Na stronie wydawnictwa REBEL.pl pojawił się trailer do Drako – gry przygotowywanej przez wydawnictwo na październik 2011. W grze Drako jeden z graczy kieruje zespołem trzech krasnoludów, których celem jest pokonanie smoka. Musi tego dokonać w określonym czasie – zanim wyczerpie się talia jego kart – wygrywa wtedy grę. Każdy krasnolud jest charakterystyczny i posiada swoje umiejętności, których odpowiednie wykorzystanie jest kluczem do sukcesu. Drugi z graczy kieruje smokiem – jego celem jest przeżycie lub pokonanie krasnoludów. Gdy talia kart przeciwnika wyczerpie się – smok odlatuje, a kierujący nim gracz zostanie zwycięzcą. Wygrywa także, jeżeli uda mu się pokonać wszystkich krasnoludów.

Premiera gry przewidziana jest na drugą połowę października. Jej cena detaliczna wyniesie 89,95 PLN, a każdy kto zakupi grę w przedsprzedaży – otrzyma gratis dwie korkowe podstawki pod kubek (jedna podkładka przedstawia smoka, druga krasnoluda).

Trailer możecie obejrzeć na stronie wydawcy. Dostępna jest także wersja angielska – przygotowana dla widzów zza granicy.


 

Facebook Comments

One comment

  1. Trailera nie powstydziło by się FFG. Ciary aż po całym efkonie przeszły. Łuuuaaa!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 × 3 =