Home / News / miniPionek

miniPionek

W ten weekend w Gliwicach odbędzie się kolejna edycja miniPionka, imprezy lokalnej, skromnej, cichej, lecz przecież nade wszystko planszówkowej! miniPionki to pozostałość po dużych Pionkach, których onegdaj organizowaliśmy cztery w roku! Dziś, kiedy tak wiele miast w Polsce doczekało się swoich lokalnych zlotów nie ma potrzeby, by organizować cztery duże zloty maniaków planszówek w Gliwicach. Robimy dwa Pionki rocznie. Nie mniej, wciąż nas kusi, by częściej spotykać się na cały weekend grania – stąd obok dwóch dużych Pionków i dwa małe, dwa miniPionki. Najbliższy już za kilka dni.

Impreza zacznie się już w piątek, od 16:00 do 22:00 będziemy bawić się w gościnnych progach biblioteki na Politechnice Śląskiej gdzie udostępniono nam pomieszczenia w ramach Nocy Naukowców. W sobotę, od 10:00 do 18:00 oraz w niedzielę w tych samych godzinach spotkamy się z kolei na auli Młodzieżowego Domu Kultury, w Gliwicach przy ulicy Barlickiego 3.

Nie będzie konkursów.

Nie będzie turniejów.

Nie będzie atrakcji.

Tylko gry – blisko 200 planszówek ufundowanych przez sponsorów MDK i kupionych z własnych środków. I kupa miłych ludzi.

 

 


 

Facebook Comments

One comment

  1. hehe, sympatycznie, że po polubieniu informacji na FB dołącza się logo Łódzkiego Portu Gier. Taki most współpracy między Gliwicami a Łodzią 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

12 − dwa =