Home / Zapowiedź / Linie Lotnicze Europa od G3

Linie Lotnicze Europa od G3

linie lotniczeDługo oczekiwana gra dla przedsiębiorców, jaką są Linie Lotnicze Europa jest już dostępna w ofercie firmy G3. Wydawnictwo Abacusspiele po 20 latach postanowiło wznowić wydanie znanej i popularnej gry Airlines. Swoje zadanie wykonało bardzo skrupulatnie. Akcję gry przeniesiono z obszaru Stanów Zjednoczonych do Europy. Skrócono czas rozgrywki i uproszczono sposób liczenia punktów.


Szybkie podejmowanie trafnych decyzji daje uczestnikom możliwość zakładania sieci linii lotniczych i rywalizowania o zdobycie licencji, pozwalających na użytkowanie europejskiej przestrzeni powietrznej. Właściwie zaplanowana strategia gwarantuje wysokie zyski, a w dalszej kolejności przyciągnie nowych inwestorów. Szanse na zwycięstwo mają jedynie Ci, którzy umiejętnie wykorzystują swoje wpływy i rozsądnie obracają pieniędzmi. W osiągnięciu większych korzyści pomocna może być również intuicja, która podpowie, jak grać, czyli w jakie linie lotnicze inwestować. Jedno jest pewne – istnieje wiele dróg do zwycięstwa! Nie wolno sie poddawać, trzeba wciąż planować, jak skutecznie wyeliminować przeciwników z interesującego nas obszaru przestrzeni powietrznej, co pozwoli nam zostawić ich daleko w tyle.


 

Facebook Comments

3 komentarze

 1. Avatar

  Czy zasady do gry są gdzieś dostępne? Chciałbym się z nimi zapoznać przed ewentualnym zakupem.

 2. Avatar

  @ mro123 – zasady są na bgg. http://boardgamegeek.com/boardgame/90419/airlines-europe
  Średnia ocen niezła, są wideorecenzje – Vasel ciepło się o grze wypowiada (choć to akurat żadna niespodzianka). Czekam jeszcze na recenzję na gamesfanatic 🙂

 3. Avatar

  Polska tez?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

five × five =