Home / News / Army of Frogs w piątek w App Store

Army of Frogs w piątek w App Store

22 lipca do App Store trafi najnowsza gra Big Daddy’s Creations i wydawnictwa Gen42 Games pod tytułem Army of Frogs. Za jej oprawę graficzną odpowiada znany w światku planszówkowym Marek ‘ Edrache’ Rutkowski.

Gra toczy się w obrębie małego stawu, gdzie problemem staje się wciąż wzrastająca populacja żab. Walka o terytorium i poszukiwanie najlepszego miejsca nie może się skończyć inaczej niż bitwą.

Army of Frogs to ekscytująca, wesoła gra planszowa stworzona przez wielokrotnie nagradzanego projektanta Johna Yianniego. W rozgrywce może brać udział od 2 do 4 graczy (człowiek lub komputer), gdzie każdy uczestnik kontroluje grupę złożoną z 10 żab.

Żaby sąsiaduję ze sobą wzajemnie tworząc wyspę. Kształt i rozmiar wyspy ciągle się zmienia, ponieważ gracze skaczą swoimi żabami i próbują ją zebrać w jedną, spójną grupę, aby odnieść ostateczne zwycięstwo. Jednak żeby nie było za łatwo poszczególne żaby są dołączane do wyspy również przez innych graczy, którzy próbują je umieszczać w trudno dostępnych miejscach albo tak, aby blokowały ruch innych żab. Zwycięstwo więc nie jest takie łatwe jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

[youtube 7c9ezkE3Bk0 Army of Frogs]

Główne cechy gry:
– lokalny multiplayer od 2 do 4 graczy
– 6 różnych komputerowych przeciwników
– asynchroniczny online multiplayer
– 15 osiągnięć do zdobycia w obrębie Game Center
– integracja z Facebookiem

Gra będzie dostępna w dwóch wersjach:
Army of Frogs dla iPhone i iPod Touch w cenie 1,99$
Army of Frogs HD dla wszystkich urządzeń (wersja uniwersalna) w cenie 4,99$

Warto dodać, że właściciele różnych wersji gry będą mogli bawić się ze sobą w trybie online bez żadnych problemów.

Główna strona gry.

Army of Frogs

Army of Frogs

Army of Frogs


 

Facebook Comments

3 komentarze

  1. No to graty – tylko za jakiś tydzień czy dwa dajcie znać jak idzie ;).
    Trzymam kciuki!

  2. A jak tam Neuroshima Hex na Androida? Bo tupię nogami 😀

  3. Pytanko. Akuratnie wszedłem sobie przy okazji na iTunes żeby zobaczyć komentarze do żabek i mi się rzuciło na oczy. Gra została przetłumaczona na angielski, niemiecki, francuski, rumuński (!), rosyjski, hiszpański… ale nie na polski. Rozumiem, że jeżeli gra jest tylko po angielsku (Neuroshima) to sensu polskiego tłumaczenie robić nie ma, ale w tym wypadku się lekko pogubiłem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

12 − 4 =