Home / Aktualności / Ropczyckie Wakacje z Egmontem – W małych miasteczkach też bawią się przy planszówkach…

Ropczyckie Wakacje z Egmontem – W małych miasteczkach też bawią się przy planszówkach…

Środowe popołudnie w Ropczycach wcale nie było pechowe (choć to 13 lipca!). Pogoda wspaniale dopisała i można było rozpocząć pierwszą otwartą imprezę planszówkową w Ropczycach.

Organizatorami byli Klub Gier Planszowych w Ropczycach (działający przy Centrum Kultury) oraz Wydawnictwo Egmont, które udostępniło gry wielkoformatowe oraz ofiarowało pudło nagród dla uczestników – dziękujemy!

Ponoć jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów… Zapraszam na fotoreportaż.

 

Ropczyckie Wakacje z Egmontem wielkie Skubane kurczakiRopczyckie Wakacje z Egmontem wielkie Polowanie na robaleRopczyckie Wakacje z Egmontem wielkie P%C4%99dz%C4%85ce %C5%BC%C3%B3%C5%82wieRopczyckie Wakacje z Egmontem Skubane kurczakiRopczyckie Wakacje z Egmontem scena pe%C5%82na graczyRopczyckie Wakacje z Egmontem pe%C5%82no te%C5%BC na boiskuRopczyckie Wakacje z Egmontem Santy AnnoRopczyckie Wakacje z Egmontem rodzinne granieRopczyckie Wakacje z Egmontem rodzinna rado%C5%9B%C4%87 graniaRopczyckie Wakacje z Egmontem prowadz%C4%85cym pot zalewa%C5%82 oczyRopczyckie Wakacje z Egmontem Piraci wyruszaj%C4%85 w rejsRopczyckie Wakacje z Egmontem P%C4%99dz%C4%85ce %C5%BC%C3%B3%C5%82wieRopczyckie Wakacje z Egmontem ochota do zakup%C3%B3w jestRopczyckie Wakacje z Egmontem braklo krzesel ale nie ochoty na granieRopczyckie Wakacje z Egmontem ch%C4%99tnych nie brakowa%C5%82oRopczyckie Wakacje z Egmontem braklo krzesel ale nie ochoty na granieRopczyckie Wakacje z Egmontem co kupi%C4%87 oto jest pytanieRopczyckie Wakacje z Egmontem rado%C5%9B%C4%87 rodzinnego graniaRopczyckie Wakacje z Egmontem nagrody i s%C5%82odycze rozdawano gar%C5%9BciamiRopczyckie Wakacje z Egmontem m%C5%82odzie%C5%BC te%C5%BC lubi gra%C4%87Ropczyckie Wakacje z Egmontem kolejki do rozgrywkiRopczyckie Wakacje z Egmontem granie na ca%C5%82egoRopczyckie Wakacje z Egmontem %C5%82amig%C5%82%C3%B3wkiRopczyckie Wakacje z Egmontem kolejni kupuj%C4%85cyRopczyckie Wakacje z Egmontem emocje do zachodu s%C5%82o%C5%84caRopczyckie Wakacje z Egmontem wielkoformatowe zmaganiaRopczyckie Wakacje z Egmontem graj%C4%85 m%C5%82odsiRopczyckie Wakacje z Egmontem s%C5%82odka chwila satysfakcji

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ponad setka dzieciaków oraz wielu młodszych i starszych opiekunów mogło poznać swoje pierwsze i kolejne planszówki.

Przede wszystkim dziękuję klubowiczom, którzy w pocie czoła i z niezwykłą cierpliwością tłumaczyli po wielokroć zasady rozgrywek. Wydawnictwo Egmont wsparło nasz pomysł grami wielkoformatowymi oraz mnóstwem nagród – dzieci to uwielbiają!

Teraz czas na przygotowanie kolejnej edycji – już we wtorek w Gnojnicy (tak, tej od słynnego Interu Gnojnica) kolejne Wakacje z Egmontem!


 

Facebook Comments

6 komentarzy

 1. Avatar

  Jak widać – fajnie się bawiliście!
  Gratuluję i zazdroszczę gier.

 2. Avatar
  scheherazade

  MEN powinno wprowadzić obowiązkowe zajęcia z planszówkami w szkołach. Przynajmniej trochę zdrowej rywalizacji by było.

 3. Avatar

  Obowiązkowe lekcje planszówek w szkole? To byłby koniec naszego hobby w Polsce!

  Sądzę, że w Ropczycach wszyscy świetnie się bawili właśnie dlatego, że to nie było obowiązkowe.

 4. Avatar
  scheherazade

  Na pewno byłyby to jedyne zajęcia w szkole, na które uczęszczaliby wszyscy z radością.

 5. WRS

  Przymus by to zabił.
  Dzięki wszystkim za dobre słowo!

 6. Avatar

  Przymus tak średnio współgra (nomen omen) z samą ideą grania w planszówki, ale i tak każdy by na nie chodził, więc to nie byłby problem. No ale, czy ktoś naprawdę podejrzewa MEN o takie pomysły? ;P

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

20 − five =