Home / News / Letni Festiwal Gier FAIR PLAY

Letni Festiwal Gier FAIR PLAY

Chcesz poznać najlepsze, współczesne gry towarzyskie? Spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi? Przyjdź do C.H. Gołąbkowice (Nowy Sącz) w najbliższy, długi weekend. Na uczestników Letniego Festiwalu Gier FAIR PLAY czekają liczne turnieje, pokazy, konkursy, a w nich mnóstwo nagród do wygrania: sprzęt AGD oraz gry. Entuzjastycznie nastawiona ekipa wolontariuszy będzie wyjaśniać zasady gier, które będzie można wypożyczyć na miejscu i zagrać, a może nawet wygrać jedną z atrakcyjnych nagród w zorganizowanych turniejach i konkursach.

Przyjdziesz sam czy z rodziną i przyjaciółmi,  jesteś początkującym graczem czy znasz dobre gry na wylot? To tak naprawdę nie ma znaczenia, ponieważ jednym z założeń festiwalu jest integracja jego uczestników.  Zarejestruj się i usiądź wygodnie przy stoliku, by wyruszyć w fascynującą podróż pełną emocji i niespodzianek, które kryją w sobie współczesne gry planszowe.
Na młodsze dzieci czeka mnóstwo atrakcji: turniej gry Pędzące żółwie, malowanie twarzy, konkurs rysunkowy oraz gry wielkoformatowe.
Dla całych rodzin odbędą się turnieje w gry familijne m.in. drużynowy turniej w grę w skojarzenia: Dixit Odyssey.
Chcesz zostać kierowcą bolidu? Weź udział w turnieju gry wyścigowej Rallyman, która stanowi symulację rajdu samochodowego.
Chcesz zostać piratem, krzyknąć Ahoj! Przygodo! oraz wyruszyć na podbój mórz i oceanów? Weź udział w turnieju gry Piraci – karaibska flota.

Dla miłośników gier ekonomicznych odbędą się Mistrzostwa Polski w grę Agricola. Główną nagrodą w turnieju jest wyjazd na Mistrzostwa Świata 2011 w Agricoli do Wiednia!  Dla miłośników gier logicznych i łamigłówek odbędą turnieje gier: PentagoQubix. Dzięki uprzejmości sponsorów czeka na Was kilkadziesiąt darmowych wejściówek do kina 5D oraz dla najmłodszych do sali zabaw w C.H. Gołąbkowice.

Na festiwalowej stronie internetowej: www.festiwalgier.pl pojawiła się lista 30 gier, których zasady będą tłumaczone przez wolontariuszy oraz lista gier dostępnych do wypożyczenia w Games Roomie w trakcie trwania całego festiwalu.
Zgłoszenia do turniejów można składać elektronicznie za pomocą formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie : www.golabkowice.pl

Na przekór nudzie i kapryśnej pogodzie, przyjdź i baw się dobrze!

Zapraszamy 24-26 czerwca do Nowego Sącza (C.H. Gołąbkowice, ul. Prażmowskiego 11).

pozdrawiamy
organizatorzy


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

4 × trzy =