Home / Aktualności / Wyniki konkursu: Dominion – Cornucopia

Wyniki konkursu: Dominion – Cornucopia

Dominion Corncocupia

Znamy już pięciu laureatów, ogłoszonego 3 tygodnie temu, konkursu na polską nazwę nowego dodatku do gry Dominion – Cornucopia. W konkursie wzięło udział około 30 osób, przy czym „Lubię to” kliknęło ponad 900 użytkowników platformy Facebook. Najwięcej głosów otrzymała nazwa „Róg Obfitości”. Lista zwycięzców wraz z liczbą głosów:  Kamil Wójcik (175), Grzegorz Talar (162), Adam Piotrowski (153), Łukasz Bałdyga (151), Józef Sikorski (149). Nagrodami w konkursie są polskie wersje dodatku Cornucopia. Games Fanatic był patronem medialnym tej akcji.

 


 

Facebook Comments

6 komentarzy

 1. Avatar

  Już kiedyś pisałem coś o konkursach na nazwę 🙂 W konkursie Dominion wygrał Dominion, w konkursie Poison wygrała Trucizna, w konkursie Cornucopia wygrał Róg obfitości. Jaki jest sens organizowania takich akcji?? Jeżeli tłumaczenie jest proste, dobrze brzmi po polsku i jest oczywiste – to naprawdę trudno wymyślić jakiś inny konkurs związany z daną grą?

 2. Avatar

  Ale nie-spo-dzian-ka 😀

 3. Avatar

  Po cichu liczyłem na to, że jednak wygra “Kopia kukurydzy”, jak ktoś sugerował.

 4. Avatar

  SZOK!!!
  no sie nie spodziewalem…

  jak pisalem na forum konkurs idiotyczny

  gratuluje zwyciezcy sporej kolekcji pokemonow

 5. Avatar

  “Róg obfitości?” Że też na to nie wpadłem!

 6. Avatar

  Przynajmniej nikt nie będzie potem narzekał jak na “Dom szaleństwa”, a dodatkowo wydawnictwo zwiększyło zainteresowanie nowym dodatkiem. No i zawsze była jakaś szansa na to, że ktoś zaproponuje tłumaczenie rewelacyjne. Ja całkowicie popieram nawet takie oczywiste konkursy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

3 + 15 =