Home / News / Scrabble’s Day w Pasażu Grunwaldzkim

Scrabble’s Day w Pasażu Grunwaldzkim

Coraz śmielsze promienie słońca, dłuższy dzień, zapach wiosny w powietrzu. Wiosenna aura to doskonały czas na odrobinę dobrej rozrywki. Spacer, smaczną kawę, czy… trochę gimnastyki z językiem polskim! W piątek, pierwszego dnia kwietnia zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy na Scrabble’s Day w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Choć w kalendarzu ten dzień to Prima Aprilis, mówimy zupełnie poważnie: 1 kwietnia na drugim poziomie Pasażu Grunwaldzkiego odbędzie się prawdziwe święto słów.


Anagramy, konkursy i zabawy słowne poprowadzi Wojciech Obremski – dziennikarz i członek Wrocławskiego Klubu Scrabble „Siódemka”. W programie Scrabble’s Day przewidziano liczne konkursy, takie jak: „Wiosenne Anagramy”, „Kocham Dolny Śląsk” czy „Odkrywcy Pasażu”. Konkursy przeznaczone będą dla różnych grup wiekowych: dorosłych, młodzieży, ale i dzieci od 11 roku życia. W przerwach pomiędzy nimi będzie można usiąść i… zagrać z dowolnym przeciwnikiem. Każdy, kto nie zna jeszcze tej gry, będzie mógł zapoznać się z jej zasadami pod okiem animatorów z „Siódemki”. Zapraszamy całe rodziny! Zabawa słowem niesłychanie rozwija wyobraźnię. To także dobry pretekst, by wspólnie spędzić czas.

Na zwycięzców konkursów czekać będą miłe niespodzianki. Wszyscy chętni do zabawy, oczekiwani są w naszym Centrum na poziomie +2 (naprzeciwko Multikina), gdzie ustawione będą specjalne stoliki.

Startujemy o 14.00


 

Facebook Comments

3 komentarze

  1. Prawdopodobnie jest to komunikat przeznaczony dla prasy lokalnej, bo dopiero z drugiego akapitu można się dowiedzieć (a raczej domyślić, bo informacja nie jest przekazana wprost), że impreza odbywa się we Wrocławiu.

  2. No a człowiek się przyzwyczaił, że jak nie wiadomo jakie miasto, to o Warszawę chodzi 😉

  3. Dopisałem, że chodzi o Wrocław, żeby nie było nieporozumień.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

13 + pięć =