Home / Turnieje / V edycja konkursu Planszowa Gra Wojenna Roku

V edycja konkursu Planszowa Gra Wojenna Roku

Ruszyła piąta edycja konkursu “Planszowa Gra Wojenna Roku“. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, jej organizatorami są: Forum Strategie (www.strategie.net.pl) oraz portal Poltergeist (www.polter.pl).

Zasady konkursu przewidują udział w nim wszystkich planszowych gier wojennych, zarówno polskich jak i zagranicznych, wydanych w roku 2010. W poprzedniej edycji zwycięzcą okazała się polska produkcja pt. ‘Orzeł i Gwiazda’

Konkurs to plebiscyt, w którym może wziąć udział każdy. Głosowanie odbywać się będzie za pomocą formularza (w formie ankiety) zamieszczonego na Portalu Strategie. Głosować będzie można na maksymalnie 3 gry, przy czym pierwsza ze wskazanych otrzymuje 3 punkty, druga – 2 punkty, zaś trzecia – 1 punkt. Suma uzyskanych przez daną grę punktów przesądza o zwycięstwie w konkursie.

Obecnie trwa 1 etap czyli zgłaszanie gier do konkursu, po którym nastąpi weryfikacja listy gier przez Kapitułę i rozpocznie się głosowanie. Swoje propozycje można zgłaszać na maila: gra-roku@portal.strategie.net.pl

Wśród w głosowaniu, zostaną rozlosowane nagrody.
Wśród wszystkich, którzy wezmą udział w głosowaniu na Planszową Grę Wojenną Roku rozlosowane zostaną nagrody:

  • bon o wartości 200 zł do wydania na planszowe gry wojenne w sklepie Wargamer.pl
  • trzy książki ufundowane przez portal Poltergeist – patrona medialnego konkursu (tytuły książek: ‘Sekundę za późno’, ‘Gladiatorka’, ‘Wilczy Młot’)

Garść przydatnych linków:

Regulamin konkursu
Terminy poszczególnych etapów konkursu
Aktualizowana lista gier zgłoszonych do konkursu:

Głosowanie potrwa od 15.III.2011 do 30.III.2011. Po zakończeniu głosowania siedmioosobowa Kapituła, w której zasiada także reprezentant serwisu GamesFanatic.pl – Bartek ‘Odi’ Odorowicz, ogłosi wyniki oraz wyda ewentualny komunikat o przyznaniu wyróżnień. Rozlosowane zostaną również nagrody wśród biorących udział w głosowaniu.

Począwszy od 15 marca zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu. Każdy głos może okazać się tym decydującym!


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

6 − 1 =