Home / Aktualności / Druga edycja „Plantacji” w Szczecinie

Druga edycja „Plantacji” w Szczecinie

plantacje logoJuż 12 marca 2011 (sobota) odbędzie się 2. edycja „Plantacji” – całodziennych szczecińskich spotkań z grami planszowymi. Impreza odbędzie się w centrum Szczecina, przy alei Piastów. Podobało Wam się na pierwszej edycji? Przyjdźcie i weźcie znajomych. Nie byłeś? Czekamy na Ciebie!

Kolejna edycja spotkań z grami planszowymi odbędzie się na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego, przy Alei Piastów 40b/3, w godzinach od 9 do 21. Dzięki lokalizacji w centrum miasta uczestnicy nie będą mieli problemu z dotarciem na imprezę, ze względu na dogodny dojazd komunikacją miejską i nie tylko.

Celem wydarzenia jest upowszechnianie rozrywki jaką jest granie w nowoczesne gry planszowe. Do dyspozycji uczestników będą dwie sale wykładowe pełne miejsc do grania, a także kącik dla najmłodszych i miejsce do spożywania posiłków.

Na chętnych będzie czekało ponad 200 gier planszowych. Ekipa „Plantacji” zadba o to, aby osoby dla których gry planszowe to ‘Monopoly’ czy ‘Chińczyk’ bawiły się równie dobrze jak wszyscy ci, którzy znają doskonale najnowsze tytuły.

W ramach imprezy będzie można wypożyczyć gry, otrzymać pomoc przy rozgrywce, a także wziąć udział w konkursach i turniejach z nagrodami. Wszystko to w przyjaznej, otwartej atmosferze. Pierwsza edycja zgromadziła ponad 150 osób oraz liczne media lokalne zainteresowane starą, a zarazem nową formą rozrywki.

Wstęp na imprezę wolny, osoby poniżej 12 roku życia pod opieką osób pełnoletnich, osoby między 12 a 18 rokiem życia – za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.

Więcej informacji na:

· oficjalnej stronie imprezy

· kanale facebooka


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

four × 2 =