Home / News / Świąteczne informacje od Phalanx Games Polska

Świąteczne informacje od Phalanx Games Polska

Phalanx Games Polska z okazji świąt ma dla wszystkich miłośników Bożego Igrzyska, Automobile oraz fanów gier strategicznych i wojennych kilka informacji, które na pewno jeszcze bardziej ubarwią i umilą ten przedświąteczny tydzień.

Przygotowaliśmy dwa nowe warianty zasad do gry Boże Igrzysko – Dzieje Rzeczypospolitej Szlacheckiej.
Pierwszy z nich zwiększa rolę walki o pozycję Hetmana, gdyż poświęcone na nią wpływy określą również kolejność ruchów graczy w trakcie danej tury gry. Wariant ten szczególnie warto wypróbować w rozgrywce czteroosobowej, gdzie kolejność ruchów graczy ma największe znaczenia.

Drugi wariant jest przeznaczony dla osób chcących skrócić rozgrywkę. Cała pierwsza tura gry zostaje wciągnięta do rozstawienia początkowego. Dzięki temu gracze rozgrywają tylko trzy tury, jednak bez większej straty dla ogólnego przebiegu i charakteru gry.

Plik można pobrać z naszej strony: http://www.phalanxgames.pl/pages/do-pobrania.php

Dalej istnieją szanse na polskie Automobile. Termin produkcji gry przeniesiono na luty 2011 roku. Nie wiemy na ile pewna jest ta data, ale projekt nie został jeszcze porzucony. Mamy nadzieje, że uda nam się wynegocjować takie warunki, by gra mogła pojawić się w Polsce w takim samym standardzie jak Steam i to w przystępnej cenie.

Dodatkowo szykujemy sympatyczną niespodziankę dla miłośników gier strategicznych i wojennych (zarówno początkujących jak i weteranów). Warto w naporze świątecznych zakupów zachować zimną krew i odłożyć kilka złotych na przełom stycznia i lutego, gdyż w tym okresie planujemy wprowadzić na nasz rynek doskonałą grę wojenną, w bardzo przystępnej cenie. Szczegóły podamy wkrótce.


 

Facebook Comments

One comment

  1. Teutoni przybywają!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

jeden × 3 =