Home / News / Chrzanowskie Dni Fantastyki

Chrzanowskie Dni Fantastyki

Już jutro zaczynają się Drugie Chrzanowskie Dni Fantastyki – impreza mająca za zadanie popularyzować m.in. granie w gry planszowe.

W tym roku szczególny nacisk kładziemy na Games Room, który będzie otwarty przez cały czas trwania imprezy. Mamy w nim 58 różnych gier planszowych, począwszy od standardów takich jak Wsiąść do Pociągu: Europa, Carcassonne, Osadnicy z Catanu, Dixit, Keltis, 6. bierze!, poprzez gry dla dzieci jak Mali Powstańcy, Owczy Pęd, Polowanie na Robale, a skończywszy na grach dla troszkę bardziej zaawansowanych: Pandemic, Alhambra, Blue Moon City, Thurn und Taxis.

Szczególnie zależy nam na łatwym i przyjemnym wprowadzeniu nowych graczy do hobby, dlatego też 15 (sic!) nauczycieli gier będzie w sposób przystępny tłumaczyło wszystkie gry z Games Roomu.

Zapraszamy wszystkich miłośników gier planszowych do spędzenia z nami najbliższego weekendu. Dobrą rozrywkę przy planszówkach możecie wzbogacić o seanse filmowe, sesje RPG, LARPy, czy warsztaty rysowania komiksów albo literackie.


 

Facebook Comments

2 komentarze

  1. […] dlatego też 15 (sic!) nauczycieli gier będzie […] tłumaczyło wszystkie gry.

    Ołał, to faktycznie duże sic! Przecież ci nauczyciele gier się tam pozabijają. To będzie mielonka. Wygłodniali nauczyciele gier będą się rzucać na zbłąkanych uczniów gier i kłócić, kto lepiej objaśni grę. Destruction derby w Gamesroomie.

    Swoją drogą “nauczyciel gier” to przywołuje najlepsze wspomnienia z dzieciństwa … żart. ihaha

  2. Słaby ten plakat… ale i tak fajnie by było pojechać. Ehhh

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

4 × pięć =