Home / News / Jeszcze bardziej czarno

Jeszcze bardziej czarno

Już w piątek 8.10.2010 swoją premierę będą miały Czarne historie 2 – kontynuacja bestsellerowej gry imprezowej, która poza doskonała zabawą zapewnia także dreszczyk emocji. Czarne historie 2 to zestaw 50 zupełnie nowych elektryzujących, a czasami makabrycznych opowieści, które faktycznie się wydarzyły albo… mogły się wydarzyć. W tej grze gracze starają się rozwikłać zagadki, które zostają im przedstawione. Czarne historie 2 to kontynuacja bestsellerowego zestawu Czarne historie, który podbił serca miłośników zagadek kryminalnych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Zestaw tworzący Czarne historie 2 został zebrany i przygotowany przez Holgera Böscha, autora zestawu Czarne historie, który także tym razem dopilnował, aby w pudełku z grą znalazły się same najlepsze historie, a wszystkie z nich dało się rozwiązać. Za tworzącą doskonały klimat oprawę graficzną i tym razem odpowiedzialny był Bernard Skopnik.

Czarne historie 2 będą miały swoją oficjalną premierę podczas targów Games & Toys, które odbędą się w Łodzi w dniach 08-10.10.2010

Patronat nad grą objął serwis Esensja.pl
Oficjalna strona internetowa gry: www.czarne-historie.pl

Czarne historie 2
liczba graczy: 2-15
wiek graczy: od 14 lat
cena: 35zł


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwa × 5 =