Home / Turnieje / Mistrzostwa Polski w Rummikubie

Mistrzostwa Polski w Rummikubie

Wczoraj rozpoczęły się zapisy na kolejne Ogólnopolskie Mistrzostwa Rummikub.  Aby przystąpić do gry należy odwiedzić stronę www.rummikub.pl i za pomocą formularza zgłosić chęć udziału w dowolnych eliminacjach regionalnych. Formularz będzie aktywny dla wszystkich chętnych w dniach od 8 do 15 września 2010. Do każdych eliminacji zostanie zakwalifikowanych 80 osób, według kolejności zgłoszeń.


Podczas eliminacji graczy będzie zagrzewał do walki ulubieniec publiczności, aktor filmowy i teatralny, pan Robert Moskwa. Finał, podobnie jak w ubiegłym roku, poprowadzi znany dziennikarz i komentator sportowy, pan Włodzimierz Szaranowicz. Mistrzostwa Rummikub po raz kolejny będą okazją do spotkania się największych entuzjastów gry z całego kraju. Wszystkie etapy zapowiadają mnóstwo emocji, ekscytacji i wyjątkową atmosferę rozgrywek jedynych w swoim rodzaju. Wszyscy gracze zostaną wyróżnieni upominkami, a na zwycięzców czekają godne mistrzów nagrody.

Serwis GamesFanatic.pl został patronem medialnym imprezy i w związku z tym faktem wkrótce ogłosimy konkurs związany z grą.

Kalendarz:

Wrocław: eliminacje regionalne
Galeria Arkady – Multikino eliminacje 18 września 2010

Gdańsk: eliminacje regionalne
Galeria Bałtycka – eliminacje 25 września 2010

Warszawa: eliminacje regionalne
Hotel Marriott – eliminacje 02 października 2010

Warszawa: finał
Hotel Marriott – 02 października 2010


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

czternaście − dwanaście =