Home / News / Mistrzostwa Polski 2010 – Osadnicy z Catanu w Krakowie!

Mistrzostwa Polski 2010 – Osadnicy z Catanu w Krakowie!

Jak informuje Galakta na swojej stronie – Mistrzostw Polski 2010 Osadnicy z Catanu odbędą się w Krakowie w dniu 04.09.2010r (sobota) w Szkole Podstawowej im. Św. Mikołaja, ul. Lubomirskiego 21. Rozgrywki rozpoczną się od godziny 10:00 i potrwają cały dzień. Każdy z graczy rozegra minimu 4 gry. Dwóch najlepszych graczy w turnieju uzyska w nagrodę prawo startu w Mistrzostwach Świata organizowanych w dniach 18-19.09.2010r na zamku Wildenstein w Niemczech. Gracze mają opłacony koszt pobytu.

Aby zagrać w Mistrzostwach należy zgłosić swój udział droga mailową na adres osadnicy@galakta.pl podając swoje imię i nazwisko oraz miasto zamieszkania i telefon kontaktowy. Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 30.08.2010r. Regulamin oraz dodatkowe informacje pojawią się w najbliższych dniach.

Zostało niewiele czasu – czy ktoś z Was się wybiera? Nagroda na pewno jest co najmniej interesująca!


 

Facebook Comments

One comment

  1. Dodam, że tego samego dnia i w tym samym miejscu będzie turniej Warhammer: Inwazja. Także złodziej zostaje bandą Orków, a piraci są arką Ciemnych Elfów.

    Czy Imperium z Katanu okiełzna wielkie puszcze i poradzi sobie z kostką – najwierniejszym sługą Chaosu, a zwłaszcza Tzeentcha, boga zmian? Czy krasnoludy z miast przy kamieniu powstrzymają wzajemne waśnie i stawią czoła złodziejskim hordom ze wschodu?

    Czy wielkie armie rycerzy powstrzymają łowców niewolników przybywających ze zdegenerowanych, północnych miast Elfów?

    Tego nie wiem. Wiem jedynie, że będę, ale na Osadników nie spojrzę. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

szesnaście + trzynaście =