Home / News / Inwazja Galakty trwa…

Inwazja Galakty trwa…

Krakowskie wydawnictwo nie ustaje w atakach na nasze portfele. Zgodnie z najnowszymi informacjami już za niespełna miesiąc na półki sklepowe trafi polska wersja karcianki Warhammer:Inwazja (sugerowana cena 119,90 PLN) . I to od razu w potrójnej dawce! Oprócz zestawu podstawowego, jednocześnie z graczami na całym świecie będziecie mogli nabyć dwa rozszerzenia z Cyklu Wrogów – Zguba Derricksburga i Upadek Karak Grimaz (sugerowana cena każdego z nich to 44,90 PLN). Kilka sklepów już rozpoczęło przedsprzedaż w atrakcyjnych cenach – jeśli jesteście zdecydowani na zakup to na pewno warto skorzystać.

Czy czekaliście na polską premierę, czy już od dawna bawicie się angielską wersją? Zamierzacie przesiąść się na rodzimą wersję?

Jeden z anonimowych testerów podczas pracy


 

Facebook Comments

7 komentarzy

  1. Wolę angielską

  2. Wole polską

  3. Angielska podstawka znika ze sklepów i nie wiem czy nowa będzie ściągana. Jak zaczynać zabawę teraz to raczej za wielkiego wyboru nie ma 😉

  4. Znowu widzę hobbita, tym razem testującego grę…

  5. Sprzedałem angielską, kupię polską i wszystkie dodatki – nie mam problemu z angielskim ale chętnie wspieram takie akcje jak tłumaczenie gier zachodnich.

  6. Mnie cały świat WH mnie raczej nie ciągnie. Żeby nie powiedzieć, że trochę odpycha 😉

  7. Don Simon, znowu nieudolnie wkleiłeś Pancho..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dziewiętnaście − trzynaście =