Home / Aktualności / Inwazja Galakty trwa…

Inwazja Galakty trwa…

Krakowskie wydawnictwo nie ustaje w atakach na nasze portfele. Zgodnie z najnowszymi informacjami już za niespełna miesiąc na półki sklepowe trafi polska wersja karcianki Warhammer:Inwazja (sugerowana cena 119,90 PLN) . I to od razu w potrójnej dawce! Oprócz zestawu podstawowego, jednocześnie z graczami na całym świecie będziecie mogli nabyć dwa rozszerzenia z Cyklu Wrogów – Zguba Derricksburga i Upadek Karak Grimaz (sugerowana cena każdego z nich to 44,90 PLN). Kilka sklepów już rozpoczęło przedsprzedaż w atrakcyjnych cenach – jeśli jesteście zdecydowani na zakup to na pewno warto skorzystać.

Czy czekaliście na polską premierę, czy już od dawna bawicie się angielską wersją? Zamierzacie przesiąść się na rodzimą wersję?

Jeden z anonimowych testerów podczas pracy

7 komentarzy

 1. Avatar

  Wolę angielską

 2. Avatar

  Wole polską

 3. Avatar

  Angielska podstawka znika ze sklepów i nie wiem czy nowa będzie ściągana. Jak zaczynać zabawę teraz to raczej za wielkiego wyboru nie ma 😉

 4. Avatar

  Znowu widzę hobbita, tym razem testującego grę…

 5. Avatar

  Sprzedałem angielską, kupię polską i wszystkie dodatki – nie mam problemu z angielskim ale chętnie wspieram takie akcje jak tłumaczenie gier zachodnich.

 6. Avatar

  Mnie cały świat WH mnie raczej nie ciągnie. Żeby nie powiedzieć, że trochę odpycha 😉

 7. Avatar

  Don Simon, znowu nieudolnie wkleiłeś Pancho..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

four × two =