Home / Aktualności / Inwazja Galakty trwa…

Inwazja Galakty trwa…

Warhammer inwazja boxKrakowskie wydawnictwo nie ustaje w atakach na nasze portfele. Zgodnie z najnowszymi informacjami już za niespełna miesiąc na półki sklepowe trafi polska wersja karcianki Warhammer:Inwazja (sugerowana cena 119,90 PLN) . I to od razu w potrójnej dawce! Oprócz zestawu podstawowego, jednocześnie z graczami na całym świecie będziecie mogli nabyć dwa rozszerzenia z Cyklu Wrogów – Zguba Derricksburga i Upadek Karak Grimaz (sugerowana cena każdego z nich to 44,90 PLN). Kilka sklepów już rozpoczęło przedsprzedaż w atrakcyjnych cenach – jeśli jesteście zdecydowani na zakup to na pewno warto skorzystać.

Czy czekaliście na polską premierę, czy już od dawna bawicie się angielską wersją? Zamierzacie przesiąść się na rodzimą wersję?

Warhammer Invasion Pancho

Jeden z anonimowych testerów podczas pracy


 

Facebook Comments

7 komentarzy

 1. Avatar

  Wolę angielską

 2. Avatar

  Wole polską

 3. Avatar

  Angielska podstawka znika ze sklepów i nie wiem czy nowa będzie ściągana. Jak zaczynać zabawę teraz to raczej za wielkiego wyboru nie ma 😉

 4. Avatar

  Znowu widzę hobbita, tym razem testującego grę…

 5. Avatar

  Sprzedałem angielską, kupię polską i wszystkie dodatki – nie mam problemu z angielskim ale chętnie wspieram takie akcje jak tłumaczenie gier zachodnich.

 6. Avatar

  Mnie cały świat WH mnie raczej nie ciągnie. Żeby nie powiedzieć, że trochę odpycha 😉

 7. Avatar

  Don Simon, znowu nieudolnie wkleiłeś Pancho..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

four × 1 =