Home / News / Program i lista gier FAIR PLAY

Program i lista gier FAIR PLAY

Już w najbliższy weekend miasto Nowy Sącz zamieni się w polską stolicę różnego rodzaju gier towarzyskich.
Letni festiwal gier FAIR PLAY to impreza dla każdego prezentująca ciekawą formę rozrywki, która pozwala na bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem i odciąga od biernego oglądania telewizji lub grania na komputerze w letnie, wakacyjne dni.

Letni Festiwal Gier FAIR PLAY to mnóstwo atrakcji dla ludzi w każdym wieku: rozgrywki, prezentacje i turnieje gier, konkursy dla dzieci. Każdy może wygrać nagrodę, rejestrując się w sali gier, która będzie mieściła się w sądeckim ratuszu.

W trakcie festiwalu będą miały miejsce wakacyjne premiery gier: Arcana, Awanturnicy, Bumerang oraz prapremiery: Na Grunwald i Rattus.

W niedzielę 4 lipca odbędzie się również 6 edycja Małopolskiego Festiwalu Smaku. Jest to największe w Polsce regionalne wydarzenie o charakterze kulinarnym, promujące małopolskich producentów, produkty lokalne i tradycyjne oraz potrawy regionalne. Spodziewamy sie już tradycyjnie wielu osób, które ściągną na degustacje regionalnych potraw. Przy okazji może zasmakują w dobrych, nowoczesnych grach?

Na stronie festiwalu pojawił sie ostateczny program i lista ponad 150 gier planszowych dostępnych w wypożyczalni w sądeckim ratuszu.


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwanaście − jeden =