Home / News / Pewnego razu już jutro w sklepach

Pewnego razu już jutro w sklepach

Już jutro do sklepów trafi najnowsza gra wydawnictwa Hobbity.eu – Pewnego razu. Przed Dniem Dziecka, coraz więcej osób rozgląda się za niebanalnym prezentem edukacyjnym dla najmłodszych. Może warto wybrać coś co pobudzi dziecięcą wyobraźnię i zaprosi rodziców i dzieci do wspólnej zabawy ?
Pewnego razu to gra planszowa, która bawi, uwrażliwia, skłania do myślenia oraz integruje rodzinnie.

Zapraszamy do zapoznania się opisem tej gry, w której udało się połączyć oryginalny pomysł z urzekającą oprawą graficzną. Proste, przystępne zasady sprawiają, że możemy grać w Pewnego razu nawet z dwuletnimi dziećmi.

Znajdźcie piżamę, umyjcie zęby, przytulcie misia! Jesteście gotowi? Zaczynamy wspólną podróż do krainy zamków, wróżek, robotów i rakiet…
Pewnego razu to zabawa w wymyślanie wspólnych bajek za pomocą obrazków. Rozwija wyobraźnię i kreatywność, inspirując do układania opowieści – nie tylko tych na dobranoc. Za każdym razem będą one inne, niepowtarzalne, gdyż będą się składać się z mniejszej lub większej liczby obrazków.
W tej grze wygrywają wszyscy, a nagrodą jest wspólnie wymyślona opowieść oraz chwile, które spędzicie razem. Gra Pewnego razu to zaproszenie do wspólnego odkrywania krainy wyobraźni, z której już niedaleko do krainy snów…
W książeczce z instrukcją znajdziecie również zabawną bajkę autora gry oraz miejsce na zapisanie Waszej opowieści, którą będziecie mogli znów przeczytać za 10, 15 lub 20 lat.

Gry planszowa Pewnego razu stymuluje sferę poznawczą, emocjonalną i motoryczną u dziecka, a także wspomaga u niego rozwój procesów integracji
społecznej. Poprzez pobudzanie ciekawości, skłania do wysiłku intelektualnego, ćwiczy spostrzegawczość oraz dostarcza pozytywnych emocji. Jej niezwykle staranne wykonanie i ładny wygląd wpływają na kształtowanie się poczucia estetyki już małych dzieci.

Pozostałe atuty gry Pewnego razu:
– uczy formułowania myśli
– idealna dla dzieci, które z trudem akceptują przegraną
– pozwala czerpać radość z bycia razem
– gra nie zawiera żadnych plastikowych elementów

życzymy udanej zabawy!


 

Facebook Comments

2 komentarze

  1. W końcu !!! Jaka cena w przybliżeniu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

piętnaście + 11 =