Home / Aktualności / Wielka sprzedaż Małych Powstańców

Wielka sprzedaż Małych Powstańców

coverNie lubię się chwalić, ale tym razem chyba warto, zwłaszcza że koledzy z redakcji na mnie krzyczą że powinienem. W chwili gdy piszę te słowa ostatnie sztuki z pierwszego nakładu Małych Powstańców znikają z magazynu Egmontu.  Właściciele zafoliowanych jeszcze egzemplarzy nie mogą jednak marzyć o sprzedaży swoich gier za zawrotne kwoty na allegro, ponieważ wielkimi krokami nadchodzi drugi nakład gry. Nieco inny niż poprzednik…

Egzemplarze z drugiego nakładu powinny pojawić się w sklepach już za kilka dni. Oprócz nalepki na okładce, informującej o zdobyciu przez Powstańców nagrody w konkursie “Świat przyjazny dziecku” jest kilka drobnych zmian wewnątrz pudełka. Przede wszystkim zmieniliśmy kolorystykę żetonów oddziałów niemieckich na bardziej kontrastową w stosunku do planszy. Dzięki temu “Tygrysy” nie powinny już tak dobrze wtapiać się w siatkę warszawskich ulic, co powinno ułatwić rozgrywkę.

Udoskonaliliśmy również instrukcję, dodając dokładny ilustracyjny przegląd komponentów gry i poprawiając błędy, jakie złośliwy chochlik drukarski sprawił nam pół roku temu.  Dziękuję serdecznie graczom, którzy pomogli w wychwyceniu tych błędów, a przede wszystkim dziękuję wszystkim którzy zakupili grę. Mam nadzieję że dobrze się przy niej bawicie!


 

Facebook Comments

12 komentarzy

 1. WRS

  Gratulacje!
  Oby więcej takich miłych niusów!

 2. Avatar

  Również gratuluję. To pokazuje, że gra cieszy się bardzo dużym powodzeniem, i że autor i wydawca wiedzieli, co robią. No i że planszówki stają się popularniejsze 🙂

 3. Avatar

  Szacunek 🙂
  A kiedy coś nowego ?

 4. Avatar

  Dlaczego nie można pisać komentarzy anonimowo?
  Mógłbym bezkarnie napisać to co myślę.
  A zresztą co tam, i tak napiszę.
  Nienawidzę Cię.

 5. Avatar

  @wc: już od jakiegoś czasu 🙂
  @Polaros: niedługo wychodzi Na Grunwald Filipa, a o reszcie projektów pozwolę żeby sam Filip sie chwalił 😉

 6. Avatar

  wc ja też cię kocham:);P
  Polaros oprócz “Na Grunwald” będzie jeszcze w tym roku jedna gra na pewno na jesieni. Tym razem nie tylko moja;) Wieści konkretne będą wkrótce:)

  Jest szansa na jeszcze jedną grę, ale ona nie będzie pewnie w ogóle dostępna na rynku.

  No a co dalej to się zobaczy;)

 7. Avatar

  Ach.. zniebieściałem z zazdrości (aż w biurze na mnie dziwnie patrzą 😀 )

  Gratuluję! Powodzenia dalej!
  ps. Zostaw trochę rynku dla innych 😉

 8. Avatar

  Gratuluję i ja 🙂

 9. Avatar

  Dziękuję bardzo. Vojtala wydaje mi się że na rynku jest jeszcze sporo miejsca dla autorów. Gorąco zachęcam do wciskania się w nie;) Nic tak nie motywuje jak gorący oddech konkurencji na plecach;)

 10. Avatar

  Gratki! 🙂

  A tak przy okazji to jaki był nakład?

 11. Avatar

  Brawo – juz kiedys pisałem, że Twój sukces (bo tak to trzeba traktować) jest świetnym przykładem dla wszystkich domowych dłubaczy robiących gry ‘do szuflady’

  🙂

 12. Avatar

  Wysokości nakładu zdradzić nie mogę – to tajemnica handlowa wydawcy. Mogę powiedzieć że był to, jak na polskie warunki, normalny spory nakład;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 × 3 =