Home / News / Kafel 2010 – nowa impreza w Olsztynie

Kafel 2010 – nowa impreza w Olsztynie

8 maja o godzinie 10:00 na ulicy Piłsudskiego 38 w Olsztynie, odbędzie się konwent “Kafel 2010” zrzeszający wszystkich miłośników gier planszowych i karcianych – zarówno tych małych, jak i dużych 🙂 Wstęp jest całkowicie bezpłatny, a całość potrwa do godziny 15:30. Kolejne spotkania, choć już mniej huczne, będą organizowane w każdą sobotę, dzięki czemu na stałe zniknie w Olsztynie problem z dogodną lokalizacją, jak i brakiem partnerów do gry. Serdecznie zapraszamy, a tymczasem wszelkie pytania oraz sugestie kierujcie na adres: matio.k@interia.pl.


 

Facebook Comments

6 komentarzy

  1. Jakby nie było to z ilustracji to raczej Puzel a nie Kafel 😉

  2. W każdym razie nie tajl ;-p

  3. a myśleliście nad nazwą “KUFEL”?

  4. Chciałem uniknąć kostek, które kojarzą się z grami z gatunku “rzuć i przemieść pionek”, a zarazem potrzebowałem rozpoznawalnego elementu nawet dla laika. Stąd też ów kompromis.

  5. Mi się nazwa podoba. Tylko element graficzny nie pasuje zupełnie do nazwy. I wygląda też mało spójnie. Litery zlewają się z tłem, trzeba by to poprawić.
    Jakby zostawić ten krój pisma, tylko zrobić w jednym wierszu “Kafel 2010”, a nad tym dać faktycznie jakiś kafel kojarzący się z grą (tylko jaki?) to byłoby super.

  6. http://matiok.blogspot.com/2010/05/kafel-2010-lakonicznie-o-caosci.html

    Powtórka za dwa tygodnie [przez wzgląd na Kortowiadę].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

4 × 4 =