Home / News / Dominion – Alchemy – pierwsze karty

Dominion – Alchemy – pierwsze karty

Pisaliśmy już o kolejnym dodatku do Dominiona – Alchemy, tymczasem w serwisie BGG pojawiły się 3 pierwsze zdjęcia kart z nadchodzącego dodatku. (Z góry przepraszam za toporne tłumaczenie ;))

Magiczny Połszon 😉

+2 Karty, +1 Akcja; Jeśli w grze jest Alchemik i Mikstura możesz odłożyć Alchemika na górę talii (zamiast na stos kart odrzuconych).

+1 Akcja; Każdy gracz odkrywa wierzchnią kartę - decydujesz czy wraca ona na górę czy na stos kart odrzuconych. Następnie odkrywasz karty, aż do wyciągnięcia karty nie będącej kartą Akcji. Wszystkie odkryte w ten sposób karty trafiają na rękę.

Jak Wam się podoba?


 

Facebook Comments

6 komentarzy

  1. Szykuje się kolejny serial…”W Dominionowym kręgu”. Proponuję jedną kartę co dwa dni.

  2. Szykuje się kolejny serial…”W Dominionowym kręgu”. Proponuję jedną kartę co dwa dni.
    Rzadziej, żebym mógł każdą kartę dobrze poznać 😉

  3. ta ostatnia to ciekawy pomysl sprobowania nadania kupowaniu kart akcji vs opieniedzy wiekszego sensu, ale generalnie obawiam sie ze to rozszerzenie nie bardzo sie bedzie mieszac z reszta kart… nie bylby to jeszcze koniec swiata jakby kart bylo 25, ale przy 12 jesli sie nie beda dobrze mieszac to juz mala regrywalnosc wychodzi samego dodatku…

  4. Mnie tam najbardziej interesuje kiedy będzie Intryga po Polsku na półkach sklepowych. Od razu kupuję, tylko BARD’zie dajcie mi w końcu tą szansę!

  5. fajna grafika karty Alchemik 🙂 ciekawie się rozwija mechanizm Dominiona – tylo czy te nowe karty skarbu będą dostępne dodatkowo? poza 10 zestawami kart akcji, obok 3 stosów z pieniądzem jeszcze karty mikstur?

    ech, a ja ciągle czekam na Intrygę 🙂

  6. połszon? nie znam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

6 + 12 =