Home / News / Mystery Express – reguły dla detektywa

Mystery Express – reguły dla detektywa

Wszyscy już wiedzą jaki ma być kolejny produkt ze stajni Days of Wonder. Pozostają teraz tylko kwestie: czy gra spełni nasze oczekiwania i jak dokładnie będą wyglądać zasady rozgrywki. To ostatnie przestaje być już dylematem, bo wydawca opublikował zasady do Mystery Express. Zachęcam do przedstawienia swoich wrażeń po lekturze.


 

Facebook Comments

6 komentarzy

  1. Ty pierwszy Pancho przedstaw swoje wrażenia 😉

  2. Ostatnio pojawiły się instrukcje także do innych nowości: Titania Rudigera Dorna na stronie Hans im Glueck, Rattus i Hotel Samoa na stronie White Goblins, Chocolatl na stronie Quined Games. Czy o każdej z tych instrukcji też będzie oddzielny wpis?

  3. Pewnie nie… Zapewne będą informacje tylko do tych gdzie Pancho dostaje maila (tak jak od Days of Wonder), że wyszła instrukcja ;).
    Ja dzisiaj takiego dostałem, jako że jestem zarejestrowany na DoW, to i pewnie Pancho dostał. Główna strona znowu zaczyna być zawalona takimi krótkimi postami, a konto GamesFanatic na Blipie leży i już nawet nie kwiczy.
    Ależ mnie dzisiaj na uszczypliwości się zebrało 😉

  4. akurat konto na blipie leży i kwiczy ‘blipie kup serwery bo ciągle jesteś przeciążony’

  5. Zresztą nie ma co się czepiać, bo Pancho wprost napisał w ostatnim zdaniu, że chce by teraz czytelnicy pisali posty na GamesFanatic. On będzie tylko temat rzucał. (tutaj jest teraz taki twisted evilek, którego nie da się wstawić). 😉

  6. Na blipie NAPRAWDĘ nie da się publikować takich wpisów. Ostatnio bardzo chciałem i pół dnia polowałem na możliwość otwarcia strony z której można blipować (na GG i komórce mam podłączone prywatne konto a nie gamesfanatic). Nie udało się. Blip jest zdecydowanie za mało stabiny/wydajny żeby można było go używać w sensowny sposób do newsowania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

4 × 1 =