Home / News / Macao i Dream Factory po angielsku już lada moment

Macao i Dream Factory po angielsku już lada moment

Wydawnictwo Rio Grande Games powiadomiło, że nowa gra Stefana Felda Macao pojawi się w sklepach pod koniec stycznia. To bardzo dobra wiadomość, bo planszówka zawiera sporo tekstu na kartach i wersja angielskojęzyczna jest wręcz niezbędna do komfortowego grania. Możecie też zapoznać się już z angielskimi zasadami. Osobiście polecam ten tytuł, bo  nowatorska mechanika oparta o kostki zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Na koniec stycznia Rio Grande Games wyda też reedycje  znanej gry Reinera Knizii Traumfabrik, pozwalającej nam się wcielić w producentów filmowych. Nowa wersja nosi tytuł Dream Factory i poważnej zmianie uległa strona wizualna. Warto dodać, że nazwiska aktorów, reżyserów i nazwy filmów – podobnie jak w wersji Hollywood Blockbuster – są niestety wariacjami rzeczywistych odpowiedników (np. Al Placebo czy Sylvester Salloon). Tutaj można zapoznać się z angielskimi regułami.

Dream Factory

[BGN]

 

Facebook Comments

One comment

  1. “wersja angielskojęzyczna jest wręcz niezbędna do komfortowego grania” – eee tam, niezbędna. Niemiecki to też piękny język 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

trzy + jeden =