Home / Aktualności / Boże Igrzysko w rocznicę bitwy pod Byczyną

Boże Igrzysko w rocznicę bitwy pod Byczyną

Boze Igrzysko pudloNa BogardGameGeek’u pojawiła się już instrukcja do Bożego Igrzyska czyli polskiego wydania gry Martina Wallace’a God’s Playground. Reguły znaleźć możecie tutaj. Wydawca gry czyli Phalanx Games Polska informuje, że przedsprzedaż gry odbędzie się w rocznicę bitwy pod Byczyną (czyli w niedzielę) w sklepie Rebel.pl, który jest oficjalnym dystrybutorem tego tytułu.

Przypomnę, że oprócz polskiej wersji językowej gry Martina Wallace’a, Boże Igrzysko przeszło też lifting i zostanie wydane w całkowicie nowej szacie graficznej, a także zostaną dodane reguły pozwalające grać w cztery osoby.

[źródło: Phalanx Games Polska]

 

Facebook Comments

11 komentarzy

 1. Avatar
  Witold Janik

  Tak jest, czterysta dwudziestej drugiej, okrągłej rocznicy!

 2. Avatar

  To się dopiero nazywa planowanie! Nie synchronizujemy gier z Essen tylko z wydarzeniami historycznymi ;P
  Ciekawe z czym Lacerta zsynchronizuje np. Fabric Managera? Może z założeniem pierwszej przędzalni w Łodzi albo utworzeniem COP?

 3. Avatar
  dominusmaris

  Ja zamierzam kupić dopiero 15 lipca 😉

  Ten kto zapyta dlaczego będzie musiał czekać z zakupem do 1 września… 2039!

 4. Avatar

  Jax: z 1 maja, nie ma innej możliwości 😀

 5. Avatar

  A dlaczego mielibysmy synchronizowac z Essen? Gra jest na polski rynek, wydanie lokalne. I nadajemy mu lokalny charakter. Mozna tez synchronizowac z Essen i nie miec tam nawet jednego gotowego egzemplarza…

 6. Avatar

  Smutna jest ta “nowa szata”, brzydka i nieczytelna. Zabrano kolor, estetykę i oldskulową atmosferę, a zostawiono amatorskie fanaberie w pseudostarym stylu i sepii. Jeśli zaosczędzili na niezłym amerykańskim grafiku, mogli opłacić dobrego rodzimego, zamiast serwować bohomaz znajomego chałturnika – wszak gra kosztuje niemałe pieniądze. No chyba że grafiki akceptowała osoba z macierzystego wydawnictwa odpowiedzialna za okładki – wtedy bezzwłocznie zwracam honor. Ale niesmak pozostaje. Wyjątkiem są żetony – bezsprzecznie ładniejsze od oryginalnych, choć stężeniem czerni wyraźni do nich nawiązujące. Za to okładka, cóż, nie porywa, na domiar brakuje jej sugestywności poprzedniczki. Nie żebym się czepiał tej “nowej szaty”, ale król by tego nie włożył;)

 7. Avatar

  Po dziesieciu linijkach niewybrednych komentarzy, ostatnie zdanie jest malo uzasadnione. Popracuj troche nad spojnoscia wypowiedzi, tego zdaje sie ucza juz w piatej klasie.

 8. Avatar

  Przepraszam, trochę się pośpieszyłem i nie wycyzelowałem ostatniego zdania. Postaram się już więcej nie urazić Twojego poczucia estetyki, a w ramach rekompensaty proponuję dopracowaną wersję:
  “Nie żebym się czepiał tej nowej szaty, ale król został ewidentnie oszukany.”

 9. Avatar

  Cudnie to wyglada. Szkoda, ze jeszcze nie ma jakis meepli naszych szlachcicow – takich malych panow Zagloba 😉
  Oby cena w przedsprzedazy byla atrakcyjna.

 10. Avatar

  Fajny tytuł 🙂 szkoda tej strasznej okładki a’la “Historia klasy 1-3” grafika małych powstańców, przy tym to awangarda… no chyba że gra właśnie trafi hurtem właśnie do szkół..Mnie ciśnie się masa pomysłów na myśl o “Bożym Igrzysku” pseudo orzeł z naszego godła wygląda koszmarnie i nijak nie nawiązuje do epoki… wystarczy posiedzieć w heraldyce…żeby tylko zwartość wyglądała lepiej bo zasady wiadomo Wallace

 11. Avatar

  No prosze, prosze. Gratulacje dla Phalanx Polska i Diablosow za profesjonalna edycje gry. Mamy wydanie ladniejsze i lepsze (4-osobowe) od zachodniego. Moga nam zazdroscic 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

five × 3 =