Home / News / Kardynalne błędy w Munchkinie

Kardynalne błędy w Munchkinie

Nie, nie chodzi o wskazanie błędów w zasadach do gry Munchkin, a o zapowiedź kolejnego dodatku pod tytułem Munchkin 3 “Kardynalne Błędy”. Rozszerzenie ukaże się w Polsce 30 stycznia, a już teraz dostępne jest w przedsprzedaży w cenie 55 złotych.

Warto dodać, że Q-workshop założył dla celów wydawniczych nową firmę – Black Monk Games. Od tej pory kolejne pozycje z serii Munchkin pojawią się z logiem Czarnego Mnicha. Ciekawe czy w 2010 Black Monk Games planuje wydać też jakąś nową markę, czy tylko i wyłącznie skupi się na wspieraniu serii Munchkin.

W rozszerzeniu szczegóły informacji prasowej i przykładowe karty do Munchkin 3 “Kardynalne Błędy”.

“Dodatek zawiera 110 kart do legendarnej gry karcianej MUNCHKIN, w której oszukujesz kumpli, zabijasz potwory i zgarniasz ich skarby, bez tego całego durnego odgrywania postaci!

Munchkin 3 "Kardynalne Błędy"

Munchkin 3 "Kardynalne Błędy"

Zagraj nową rasą – Gnomem! Spróbuj szczęścia w nowej klasie Barda! Staw czoła wzbudzającemu popłoch u nowobogackich Janosikowi, wbij jego Ciupagę w plecy szalejącego po Żoliborzu Żelkowego Golema, Rzuć Pokurcza w wir walki ze śmierdzącymi Utytłanymi Gotami, zagraj hymn pochwalny z Wielką Orkiestrą Potwornej Mocy i znajdź w kupie skarbów tajemniczy Talizman z Magdą i Mieciem, a munchkinowa chwała stanie się Twoim udziałem! No i zostaniesz zapamiętany jako bohater…przynajmniej do następnej Potwornej Partii Munchkina!

Munchkin 3 "Kardynalne Błędy"

W Munchkinie 3 znajdziecie unikatowe karty, stworzone specjalnie na potrzeby polskiej edycji- Janosika, Ciupagę, Talizman z Magdą i Mieciem oraz Wielką Orkiestrę Potwornej Mocy!”

Munchkin 3 "Kardynalne Błędy"

Munchkin 3 "Kardynalne Błędy"


 

Facebook Comments

One comment

  1. “Talizman z Magdą i Mieciem” – szacun dla autorów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dziewięć + dwanaście =