Home / News / Chez Geek, czyli wyluzuj się na święta

Chez Geek, czyli wyluzuj się na święta

gora_pudelkaJuż od dłuższego czasu wiadomo było o przygotowaniach do wydania polskiej wersji gry Chez Geek. Wydawnictwo LocWorks testowało spolszczoną wersję na najróżniejszych spotkaniach. Wreszcie prace dobiegają końca i gra trafi 15 grudnia na półki sklepowe, a już teraz możecie zamawiać ją w przedsprzedaży. O czym jest sama gra możecie dowiedzieć się z informacji prasowej w rozszerzeniu. Ja tylko od siebie dodam, że parę lata temu, ta gra obok Munchkina, ciągle lądowała na moim stole – jako miła i wesoła odskocznia. Jak najbardziej planuję ją kupić i odświeżyć sobie ten tytuł.

“O grze

Za tobą kolejny ciężki dzień. Masz ochotę coś zjeść, pooglądać telewizję, wyskoczyć na miasto ze znajomymi, krótko mówiąc – wrzucić na luz. Niestety, sąsiedzi uwzięli się, żeby ci w tym przeszkodzić. Mocne trunki, szalone imprezy i szybkie numerki w najdziwniejszych miejscach – każdy sposób jest dobry, by osiągnąć wymarzony Pełny Luz. W Chez Geek zdobywasz punkty nawet za drzemkę… o ile pozwoli ci na to kretyn z piłą łańcuchową.

karty

Chez Geek

Opis produktu
Pudełko: 122 x 97 x 69 mm
Karty: 57 x 89 mm
Zawartość: 119 kart (9 kart Praca, 100 kart Życie, 5 kart Ściąga i 5 pustych kart), 2 kostki k6, ok. 30 pchełek, instrukcje.
Sugerowana cena detaliczna: 70 PLN

Informacje
-Zabawna i często zbyt prawdziwa symulacja życia sąsiedzkiego.
-Dla początkujących: szybka gra z prostymi zasadami.
-Dla weteranów gier towarzyskich: doskonała odskocznia od poważniejszych tytułów.
-Zakręcone rysunki Johna Kovalica, który ilustruje karciankę Munchkin i wiele innych gier i książek.

mitzi

Chez Geek

Chez Geek w sieci

www.chezgeek.pl – oficjalna witryna gry Chez Geek.
www.facebook.com/chezgeek – grupa Chez Geek na Facebooku.
www.boardgamegeek.com/boardgame/553 – strona Chez Geek w serwisie BGG.
www.sjgames.com/chezgeek – strona amerykańskiej wersji Chez Geek.”


 

Facebook Comments

One comment

  1. Chez Geek w sklepach (zwykłych, nie internetowych) w Europie i Stanach kosztuje w przeliczeniu około 40 zł. U nas oczywiście wszystko na opak. Tak, wiem, same trudności, totalnie pod górę, problemy ekonomiczne, licencje, drukarnie, mało klientów, drogie paliwo, podatki, zima, zły stan dróg, szalejąca grypa, więc właściwie cena jak najbardziej uzasadniona, a nawet dosyć niska.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

4 × 4 =