Home / Aktualności / MatHandel edycja 3 – przypomnienie

MatHandel edycja 3 – przypomnienie

math tradeDon Simon przypominał o niedługo kończącej się akcji “Tajemniczy Mikołaj”. Mnie natomiast przypomniano, że powinienem przypomnieć (a tak naprawdę ogłosić), że trwa właśnie trzecia edycja MatHandlu / MathTrade’a / Superhandlu. Poprzednie dwie edycje zakończyły się sporym sukcesem. Do końca tej edycji zostały jeszcze trzy dni – wiem, że mało, ale jest jeszcze trochę czasu na wystawienie gier, którymi chcielibyście się wymienić.

Chciałbym też zwrócić uwagę, żeby chętni nie kierowali się aktualnym stanem listy do wymiany: “Nie ma nic mnie interesującego, to ja nic nie wystawię”. W taki sposób w MatHandlu pojawi się niewiele gier. Doświadczenie pokazuje, również że w ciągu ostatniego dnia dodawanych jest sporo gier.

Więcej informacji na BGG, a sama idea opisywana już była na Games Fanatic


 

Facebook Comments

11 komentarzy

 1. Avatar

  W szczególności, w pierwszych chwilach Math Trade’u w ofercie nie było ani jednej gry, która mogłaby mnie zainteresować.

 2. Avatar

  MisterC – tym bardziej dodaj jakieś gry, inni pewnie też czekają na coś ciekawego 😉

 3. Avatar

  Tylko trzeba ciągle pamiętać, że tu działa swoista psychologia. Ja nie daję swojej gry, bo nie widzę nic ciekawego dla mnie. Ktoś nie widzi tej mojej gry (a która mu się bardzo podoba) i też nie wystawia swojej. I tak dalej. Dlatego jak masz coś na wymianę, to wystawiasz. W ten sposób jest dużo większa szansa, że barter się uda. A jak nic dla siebie nie znajdziesz, to najwyżej nie wymienisz. Nic nie ryzykujesz.

 4. Avatar

  Kompletnie nie rozumiem tego nie wystawiania. ja wpierw wystawiam swoje a dopiero potem patrzę co jest w pełnej ofercie. LUDZIE, POKAŻCIE SWOJE GRY!

 5. Avatar

  Tak naprawdę wygląda to jakoś tak skomplikowanie, może trzeba by jakiś tutorial napisać 🙂 ale co tam spróbuje

 6. Avatar

  Mówiąc o pierwszych chwilach miałem na myśli chwile powstania geeklisty.

  Właśnie mi przyszło na myśl, że na dobrą sprawę można nie rozważać Trade’u w perspektywie “czego się mogę pozbyć”, tylko “dla każdej gry, którą chciałbym mieć (a nie musi być na liście), które gry byłbym w stanie oddać”. Z takimi założeniami wszyscy wrzucają b.dużo tytułów przed zakończeniem, wtedy jest duża szansa, że pojawi się ta gra, którą wolelibyśmy od przynajmniej kilku posiadanych tytułów, a jeśli nie, to przecież wszystko można regulować dosyłanymi preferencjami.

 7. Avatar

  O, Veridiana wcześniej o tym pomyślała.
  Obraziłaś mnie 😛

 8. Avatar

  Toż to naruszenie mego mienia

 9. Avatar

  ja na przyszłość byłbym za tym żeby ustalić orientacyjną wartość wystawianych rzeczy… jakby było wiadomo że generalnie wymieniamy pudełka pokroju puerto rico, to właściciele gierek za 20 złotych najwyżej by połączyli kilka w jedną propozycję, ale za to wszystkie wpisy by mniej więcej pasowały. jakby było wiadomo że wymieniamy drobnicę to by nie zaśmiecał nikt listy dużymi tytułami. teraz się trzeba przebijać przez masę wpisów zupełnie nie na temat…

 10. Avatar

  Przebijanie się przez masę kolorowych pudełek – sama przyjemność! 🙂 dla mnie żaden problem. jak chcę jakąś grę to też średnio mnie interesuje czy różnica w cenie to 10 czy 50zł na moją domniemaną niekorzyść.

 11. Avatar

  Ja małe tytuły połączyłem w całość, żeby zwiększyć swoje szanse podczas trade’u, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby drobnicowcy próbowali szczęścia, a nuż komuś zależy bardziej na udanej karciance, niż na niewydarzonej kobyle w wielkim pudle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

7 − 3 =