Home / News / BGG.con – jak to robią Amerykanie

BGG.con – jak to robią Amerykanie

bgglogoW Dallas, w Texasie  trwa właśnie jeden z największych, amerykańskich konwentów o grach planszowych. Jak sama nazwa wskazuje jest on organizowany przez zespół BoardGameGeek’a. Podobnie jak w przypadku Essen, Aldie (założyciel BGG) postawił kamerę, tak aby osoby zainteresowane, a które nie mogą być na konwencie mogły podejrzeć co się dzieje.

Oglądanie na żywo relacji z BGG.con będzie trudne z powodu różnicy czasu, ale już teraz można posłuchać zapisanego wywiadu z Jasonem Matthewsem (najprawdopodobniej o jego nowej grze Founding Fathers), czy posłuchac rozmowy z Tomem Lehmannem.

A wszystko to znajdziecie pod tym adresem: [link]


 

Facebook Comments

7 komentarzy

 1. O, ta informacja mi się podoba.
  Interesuje mnie i sam bym nawet nie zaczął szukać.
  Good job!!

 2. Zawsze jak oglądam te amerykańskie konwenty to przeraża mnie liczba otyłych ludzi i to jak otyłych. Tu też to widać w tle. Masakra.

 3. Pancho, redaktor naczelny od razu z off-topem wyskakuje ;).
  Ale niestety jest jak mówisz. To nie jest otyłość jaką można spotkać w Polsce. Ktoś może być gruby, naprawdę gruby, czy mieć brzuszek. Ale tam ludzie są po prostu GIGANTYCZNI. Człowiek się zastanawia jak to jest jeszcze możliwe, że taka osoba jeszcze funkcjonuje, czy żyje i nic sobie z tego nie robi. Amerykański sen…

 4. Propo gigantycznych osób… są tam dwie z Polski 🙂 Ania i Russs – których pozdrawiam, i z którymi mam nadzieję uda się nagrać planszostację po przyjeździe – nic o tym nie wiedzą 😉

 5. Ania i Russ jako weganie są szczupli i dobrze reprezentują polskę.

 6. dominusmaris

  Amerykanie źle zrozumieli zdanie że ,,środek ciężkości” Świata przesuwa się w stronę Chin.

 7. Za mało wódki piją i dlatego tacy grubi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

osiem + 4 =