Ukazał się wreszcie bardzo oczekiwany oficjalny FAQ do gry Stronghold. Na razie jest dostępny tylko w języku angielskim. Można ściągnąć go stąd.
Posted by: Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku in News 2009-11-08 6 komentarzy
Ukazał się wreszcie bardzo oczekiwany oficjalny FAQ do gry Stronghold. Na razie jest dostępny tylko w języku angielskim. Można ściągnąć go stąd.
Tagged with: Ignacy Trzewiczek Stronghold Wydawnictwo Portal
Ta odpowiedź rządzi:
Q: If the attcker activates “Accurate shot”, is this then active for only one or for all “throwing machines”?
A: Yes.
Jak w koniu polskim:
– Czy ty mnie kochasz czy mnie juz nie kochasz?
– no
Linki proszę podawać do strony nagłówkowej pliku, a nie bezpośrednio do plików… (poprawione)
To FAQ sprawia wrażenie, jakby nikt go ani razu nie przeczytał… To pytanie, co Ink pisze, pytanie o trolla i mury bez obsady, które składało się z trzech pytań, a odpowiedź jest na jedno… Gdybym to wydrukowała, rzuciłabym o ścianę.
Dlatego to jest wersja 1.0 😉
Zeby warto bylo czekac na 1.1!… i 1.2 …. i 7.8 …
Na litość boską, kolesie robią fajne gry, ale może w końcu popracują nad odrobiną profesjonalizmu? Mnóstwo zdań jest napisanych niepoprawnie!