Home / Aktualności / Tajemniczy Mikołaj 2009 – wkrótce start

Tajemniczy Mikołaj 2009 – wkrótce start

santa_catNie myśleliście chyba, że zapomnieliśmy o naszej świątecznej akcji? Mam nadzieję, iż tym razem, dzięki połączeniu z www.gry-planszowe.pl oraz przetarciu szlaków przez ubiegłoroczną edycję, grono uczestników będzie jeszcze liczniejsze.

Start akcji planujemy najpóźniej w przyszłym tygodniu – wtedy podamy cały regulamin zabawy i zasady przyjmowania zgłoszeń (choć nie sądzę, by były bardzo inne od tych obowiązujących w ubiegłorocznej edycji). Mam nadzieję, iż mimo kryzysu i rosnących cen gier wielu z nas znajdzie pod choinką prezent od Tajemniczego Mikołaja.

Zachęcam do zostawiania w komentarzach uwag związanych z przebiegiem ubiegłorocznej edycji oraz wszelkich pomysłów i usprawnień, które warto by było wprowadzić. Już wkrótce startujemy.


 

Facebook Comments

10 komentarzy

 1. Avatar

  Super 🙂 Tym razem tez w to wchodze, bo w tamtym roku wyszlo to bardzo fajnie! 🙂

 2. Avatar

  tez w to wchodze 🙂 w zeszlym roku dzieki BGGSS i TSM z GF miałem naprawdę sporo niespodzianek. wszystkim niedowiarkom szczerze polecam – kiedy przychodzi paczka i czlowiek sie zastanawia co jest w srodku, to naprawde fascynujace jest. no i kiedy sie samemu zamawia cos dla kogos, tez bajer. generalnie uwazam to za kapitalny pomysl, takie sprawienie sobie samemu niespodzianki 🙂

 3. Avatar

  To naprawdę bardzo fajna akcja i duża przyjemność, która płynie ze spełniania cudzych życzeń i frajdy, gdy ktoś spełnia nasze. W tym roku też biorę udział.

 4. Avatar

  brałem udział w ubiegłym roku, było tak fajnie, że w tym zapisuję się musowo – podwójna radość: spełnić czyjeś życzenie i samemu otrzymać wymarzoną grę.

 5. Avatar
  dominusmaris

  A czy można wysyłać gry używane?
  Mam na myśli gry tylko otwarte/raz zagrane, nie zmasakrowane używaniem.

  Sama idea jest bardzo piękna, ale zaryzykowałbym tezę, że nie powstała w umyśle jakiegoś miłosiernego Samarytanina, tylko speca od marketingu.

  (Pewnie tego samego, który wymyślił zasadę że rzeczy używanych nie można dawać w prezencie).

 6. Avatar

  W dawaniu prezentów raczej nie chodzi o pozbycie się niepotrzebnych staroci, chyba, ze Ty byś ucieszył się wyciągając spod choinki parę znoszonych kalesonów. No,ale może ja się nie znam i jestem ofiarą speców od marketingu…

 7. Avatar

  W tamtym roku jak się wczytasz/wczytacie jak najbardziej można było wysyłać gry uzywane. Oczywiście nie jakieś zniszczone egzemplarze gry, której dana osoba nie chce i nie potrzebuje. Ale jeżeli ja mam grę, która mi nie przypadła do gustu, a osoba której będę robił prezent się z niej ucieszy to jak najbardziej można taką grę wysłać.

 8. Avatar

  Dokladnie. Dodam jeszcze, ze GF (ani tym bardziej ja) nie czerpiemy z akcji zadnych profitow.

 9. Avatar

  Poza satysfakcją z udanej akcji 🙂

 10. Avatar
  dominusmaris

  @Dominus-
  Nie nabierzesz mnie na swoje intrygi Ty introligatorze jeden! Już ja wiem kto szkoli tych speców od Christmas!
  Ja, wojownik Bożego Narodzenia, wyzywam Cię na obrzucanie się świątecznym mięsem…
  (niech będzie rybą, co by tradycji nie naruszać).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

18 − 15 =