Home / News / Reguły do Strongholda

Reguły do Strongholda

stronghold_gf_buttonNa stronie Portalu udostepniliśmy reguły Strongholda. Plik PDF nie jest lekki, ale też instrukcja do krótkich nie należy – ma aż dwadzieścia stron! Możecie ją znaleźć na stronie Strongholda. Jeszcze przed premierą gry opublikujemy także plik “Przewodnik po Strongholdzie”, który będzie omawiał strategię gry oraz zawierał masę dodatkowych przykładów z ilustracjami.


 

Facebook Comments

6 komentarzy

 1. The requested URL /stronghold_PL-reguly.pdf was not found on this server.

  Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 2. A czy jest szansa, żeby Autor opublikował plik z instrukcją, w którym jedna strona tekstu byłaby na jednej stronie dokumentu? Znacznie ułatwiłoby to wydruk instrukcji jako broszury.

 3. Właściwie to mógłbym napisać, że to denna gra. Nie warto się nią interesować, ale tak nie napiszę. Napiszę nawet inaczej. Albo lepiej napiszę prawdę.

  Jestem agent z krainy deszczowców. A ten wpis jest tylko po to by wpienić niektóre osoby zbyt ostro sobie poczynające na tym forum.
  Trzymajcie czasem język za zębami.

 4. Obawiam się, że FAQ do tej to będzie wielka kobyła, bo więcej mam wątpliwości niż jasności po lekturze instrukcji. Dostrzegłem jedną wyraźną nieścisłość:

  Instrukcja stwierdza wyraźnie, że przesuwanie jednostek w wymarszu odbywa się w kolejności: najpierw miejsca bliżej twierdzy, potem dalsze (czyli najpierw przesuwamy jednostki z przedmurzy na odcinki, a dopiero potem z przedpoli na przedmurza itd.). Tymczasem w przykładzie jest dokładnie odwrotnie: najpierw przesuwają się jednostki z Obozu, potem reszta. To bardzo istotna, tym bardziej dziwi mnie ta jawna sprzeczność.

 5. Ciisza …. Wszyscy czytają …..
  Pozdrawiam
  P.S. Ja zresztą też 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

7 − 4 =