Home / News / Mistrzostwa Polski w Rummikub

Mistrzostwa Polski w Rummikub

Rummikub

Rummikub

Rummikub to gra znana chyba każdemu miłośnikowi gier planszowych. Ma grono swoich miłośników, ale również i przeciwników 😉 Ja należę do tej pierwszej grupy, dzięki grze udało mi się zarazić kilka osób bakcylem planszówek… ale dzisiaj nie będę pisał o jej wadach i zaletach, tylko o czymś innym…

… a mianowicie o Mistrzostwach Polski w Rummikuba. Mistrzostwa to impreza cykliczna – rozgrywana co trzy lata, dwuetapowo. Pierwszy etap to eliminacje, w tym roku toczone w internecie, drugi etap to finał w Warszawie. Główna nagroda to wyjazd na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Hiszpanii w hotelu Villa Padierna.

Wybierz sobie finał ;-)

Wybierz sobie finał 😉

W imieniu organizatorów zapraszam 🙂


 

Facebook Comments

7 komentarzy

  1. Tylko dlaczego rywalizacje polskie są zawsze o 17.00?

  2. Osobiście pomysł na eliminacje przez sieć mi się nie podoba… nawet jeszcze nie sprawdzałem o której startują rozgrywki…

  3. Brał ktoś udział w tych mistrzostwach? Ja próbowałam w 3 i 4 eliminacji, ale niestety nie udało się :/ Jestem na liście graczy, ale 10 min po starcie zaczynają się wyświetlać komunikaty typu: turniej jest zakończony, gratulujemy, ukończyłeś wszystkie gry :/ Ktoś jeszcze tak miał??

  4. ja miałem ten sam problem. Wydaje mi sie ze te mistrzostwa (online to jakaś ściema)i serwery mają jeszcze z IXw. bo co chwila są jakieś lagi.

  5. Ja się zarejestrowałem ale po dwóch partiach przed mistrzostwami dałem sobie spokój właśnie ze względu na beznadziejne działanie strony.

  6. Niestety eliminacje internetowe okazały sie porażką organizatorów. Wybrany przez producenta gry serwer nie jest w stanie podołać zadaniu i np. z kilkuset zapisanych osób udaje się zalogować tylko kilkudziesięciu, a i tak bez gwarancji, że dograją do końca. Być może będą dodatkowe terminy albo tylko jeden etap eliminacji internetowych, choć wygląda na to, że zawodnicy odpadają nie po porażkach z przeciwnikami tylko z serwerem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

trzy × trzy =