Home / News / Nowa wersja Space Hulka w przedsprzedaży

Nowa wersja Space Hulka w przedsprzedaży

Space HulkParę razy zapowiadaliśmy, że wkrótce ujrzy światło dzienne nowa wersja kultowej gry Space Hulk. Większość tych informacji pochodziła z plotek i nieoficjalnych źródeł. Games Workshop wreszcie oficjalnie zapowiedział grę i rozpoczął przedsprzedaż. Cena jest dość zaporowa i wynosi aż 78 euro.

Ciekaw jestem jednak ile osób kierowanych sentymentem do gry i świetnym wyglądem nowej wersji zdecyduje się na zakup. Games Workshop ostrzega, że liczba egzemplarzy jest bardzo ograniczona (niewiadomo czy to tylko chwyt marketingowy, aby przyśpieszyć sprzedaż czy faktyczny stan rzeczy). Złożyć zamówienie i obejrzeć zdjęcia gry możecie na oficjalnej stronie Games Workshop. Premiera nowej wersji Space Hulka 5 września.


 

Facebook Comments

5 komentarzy

 1. W Replikatorze 330zł kosztuje nowy Space Hulk. Cena absurdalna biorąc pod uwagę, że Doom The Boardgame prezentuje się na zdjęciach bardziej okazale i atrakcyjnie, a jest dużo tańszy.

 2. na planszoweczka.pl 300pln

 3. internetowy bard 258,90, kto da mniej?

 4. Cena Barda już całkiem uczciwa imho, chociaż wciąż cholernie drogo.
  Do Dooma bym nie porównywał, pewien jestem że jakość citadelowych figurek SH będzie nieporównywalnie lepsza. Te w Doomie są mocno średnie (nie tyle wzory, co jakość plastiku).
  Poza tym miodność i żywotność produktu to inna liga.
  Z całą sympatią do Dooma – parę scenariuszy na krzyż i zerowe wsparcie wydawcy, mechanika będąca “prostrzym Descentem”, sprawia to, że imho Doom to gra na kilka, góra kilkanaście partii.
  W Spacehulka łupie się latami;-)

 5. 60 funtów to minimalna cena jaką zapłacimy za starego Space Hulka, GW za bardzo sugeruje się ebay’em. No, chyba, że planuje rzucić jakieś 100 sztuk :>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwa × 1 =