Home / News / Planszówki na Gen Con 2009

Planszówki na Gen Con 2009

genconOd 13 do 16 sierpnia trwał w Indianapolis jeden z najważniejszych konwentów gier jakie odbywają się w USA – Gen Con. Wśród gier fabularnych, bitewnych, elektronicznych, karcianek kolekcjonerskich nie zabrakło też gier planszowych.

Aby choć na chwilę przenieść się w tamto miejsce polecam obejrzeć sobie galerię na Twitterze, która powstawała w czasie rzeczywistym. Może zdjęcia nie są najwyżej jakości, bo robione są z komórki, ale i tak możemy przyjrzeć się dodatkom do Descenta, Battlelora, Last Night on Earth czy Touch of evil, obejrzeć sobie jak będzie się prezentować Ad Astra czy planszówkowy Deadlands.

Jednak naprawdę profesjonalną prezentację możemy obejrzeć dzięki filmikom zmontowanym przez Fantasy Flight Games. Skupiają się one głównie na nowych grach i atrakcjach jakie przygotowało FFG podczas Gen Conu. Szczególnie polecam video z soboty, gdzie możemy posłuchać tłumaczenia Middle-earth Quest (prowadzonego przez Coreya Konieczkę), Chaos in the Old World czy Battlestar Galactica z dodatkiem Pegasus Expansion (niestety o tym ostatnim prawie nic nie ma).


 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

czternaście + 5 =