Home / News / Rozbuduj zoo albo podsłuchaj igloo

Rozbuduj zoo albo podsłuchaj igloo

g3Kolejne zapowiedzi nowych gier wyszły od wydawnictwa G3 i podobnie jak Re Re Kum Kum! od Egmontu skierowane są do rodzin, a w szczególności do  dzieci. Jeszcze w ciągu tych wakacji w sprzedaży pojawi się Igloo Pop w cenie 42zł oraz O Zoo le Mio w cenie 44zł.  W pierwszą pozycję miałem okazję zagrać i jest pomysłową oraz zabawną grą, choć zdecydowanie skierowaną dla dzieci, druga cieszyła się dużym powodzeniem na drugim Mazurkonie, nawet w gronie dorosłych. W rozwinięciu szczegóły na temat obu gier otrzymane od wydawnictwa G3.

Igloo-Pop„Igloo Pop” to dźwięczna gra w grzechotanie przeznaczona dla całej rodziny. Dwanaście igloo, a w każdym z nich znajduje się od 2 do 13 szklanych kulek, wszystkie zaś razem tworzą na środku stołu eskimoską wioskę. Wokół wioski rozłożonych jest dziewięć kart z liczbami.

Gracze starają się umieścić na kartach możliwie najwięcej igloo w taki sposób, aby liczba wydrukowana na karcie odpowiadała liczbie kulek w jego wnętrzu. Wszyscy gracze robią to równocześnie, więc w trakcie gry przyda się dobry słuch, czułe ręce oraz intuicja!

Liczba graczy: 2-6
Wiek graczy:7+
Czas rozgrywki: 15-20 minut

O-Zoo-le-MioO Zoo le Mio!

Gracze wcielają się w rolę dyrektorów ogrodów zoologicznych, budujących swoje ogrody zoologiczne oraz starających się przyciągnąć jak największą liczbę zwiedzających. Sukces osiągnie gracz, który przygotuje dla swoich gości najwięcej atrakcji. Dlatego tez grający będą starali się wybudować jak największe i najciekawsze wybiegi dla różnych gatunków zwierząt, a także jak najbardziej atrakcyjne trasy wycieczkowe, ławeczki otoczone wieloma drzewami i krzewami będącymi ciekawymi okazami botanicznymi.

Wszystko byłoby dobrze, gdybyśmy sami mogli w spokoju zająć się naszym zoo, a nie mieli grona pomocników, którzy ciągle nam przeszkadzają…

O Zoo le Mio to wesoła i wciągająca gra dla całej rodziny, która zagwarantuje emocje do samego końca.

Liczba graczy: 2-4
Wiek graczy: 9+
Czas rozgrywki: 45-60 minut

Polskie wydania obu tych gier trafią do sklepów z grami w ciągu najbliższych dni.

Za przygotowanie polskich edycji gier odpowiedzialna jest firma G3.


 

Facebook Comments

4 komentarze

  1. Najbardziej nie lubie jak odkrywam swietna gre a potem Autorytety mowia ze jest dla dzieci, cholera 😛

  2. Witam !
    Co prawda nie grałem w żadną z tych gier, ale jedno co warto zauwazyć to ich ceny. IMHO są rewelacyjne.
    Pozdrawiam

  3. przecież w cos z dziecmi trzeba grać:P

  4. mam mały problem ponieważ na stronie G3 nie mogę guzika zarejestruj się

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwa × dwa =