Home / News / Wielosieczny Topór puka (wali?) do drzwi

Wielosieczny Topór puka (wali?) do drzwi

Munchkin 2 pudelkoMunchkin 2 „ Wielosieczny Topór” to już trzecia pozycja, po Munchkin i Munchkin 1,5 – Kości Zostały Rzucone, która będzie wydana po polsku z uniwersum Munchkina. Mam jednak nadzieję, że oprócz kolejnych części (niedawno wyszedł dodatek z numerem 7) wydawca Q-Workshop pokusi się też o inne serie tematyczne jak np. Munchkin Fu czy Star Munchkin. W rozwinięciu przykładowe karty oraz informacja prasowa jaką otrzymaliśmy na temat przedsprzedaży i premiery Munchkina 2.

„Munchkin 2 „ Wielosieczny Topór” wkrótce opuści drukarnię, więc ruszamy z przedsprzedażą tego drugiego dodatku do Waszej ulubionej gry Munchkin.

Munchkin 2 „ Wielosieczny Topór”
Munchkin 2 „ Wielosieczny Topór”

Data jego oficjalnej premiery to 27. Sierpnia – zbiegająca się z pierwszym dniem tegorocznego Polconu w Łodzi. Jednak pierwsze 100 egzemplarzy Munchkina 2 przeznaczone dla tych z Was, którzy zakupią go w przedsprzedaży z Q-workshop , zostanie wysłanych już w pierwszym tygodniu Sierpnia! Czyli masz szansę otrzymać grę na miesiąc przed jej premierą!

Do tego tylko u nas w Q-workshop – do każdego egzemplarza w przedsprzedaży dodajemy wyczesaną k6 Munchkina Cowthulhu gratis!

Munchkin Cowthulhu
K6 Munchkin Cowthulhu

Dodatek zawiera 110 kart (65 kart drzwi i 45 karty skarbów), w tym jak zwykle kilka unikalnych kart Polskich – w tym Smoka Wawelskiego, Kuroniówkę i Q-kości! Karty są kolorowe i w tak znakomitej jakości znanej z dodatku Munchkin 1,5!

Munchkin 2 „ Wielosieczny Topór”
Munchkin 2 „ Wielosieczny Topór”

Munchkin 2 jest dostępny w przedsprzedaży w cenie 55 PLN!

Aby wziąć udział w przedsprzedaży odwiedź www.munchkin.pl.”

Munchkin 2 „ Wielosieczny Topór”
Munchkin 2 „ Wielosieczny Topór”

 

Facebook Comments

3 komentarze

  1. Powodzenia, szkoda tylko, że na poprzednim Polconie mówione było “będzie, będzie, bierzemy się za Cthulhu”. Niby i tak będzie wydany, ale już w kolejce priorytetowej spadł przynajmniej o dwa oczka.

    (wrrr, głupi filtr)

  2. a to jest samodzielny dodatek czy trzeba mieć munchicka normalnego

  3. Pewnie na siłę możnaby grać w sam ten dodatek, ale generalnie wszystkie kolejne rozszerzenia są dedykowane do mieszania ich z podstawką oraz innymi dodatkami. Co więcej taki Munchkin Blender wspiera mieszanie różnych serii, np. zwykłego Munchkina ze Star Munchkinem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

5 × 2 =