Home / News / I Festiwal Gier FAIR PLAY – relacje

I Festiwal Gier FAIR PLAY – relacje

fairplayI festiwal Gier FAIR PLAY już za nami. Na oficjalnej stronie festiwalu pojawiło się podsumowanie imprezy oraz galeria zdjęć. Z relacji, które udało mi się obejrzeć oraz przeczytać (zarówno na Krainie Gier, jak i na naszym forum) wynika, że zabawa była przednia, a organizacja i atrakcje przygotowane dla gości stały na najwyższym poziomie. Tym bardziej żałuję, że mi nie udało się tam przyjechać. Nowy Sącz to piękne miasto i warto o nim pomyśleć planując letnie (i nie tylko) wyjazdy. Wszystkim miłośnikom gier planszowych radzę już teraz zaznaczyć w kalendarzu datę kolejnego festiwalu – pierwszy weekend lipca przyszłego roku.   Organizatorom szczerze gratuluję udanego debiutu i mam nadzieję, że w przyszłym roku ekipie GamesFanatic.pl uda się stawić w komplecie.


 

Facebook Comments

3 komentarze

  1. to ze nowy sacz to piekne miasto moze mowic tylko ten ktory tu nigdy nie byl albo byl bardzo krotko a juz polecanie go na wakacje to…moze inaczej, nawet najwiekszemu wrogowi bym tego nie zrobil

  2. Fakt – nie bylem (jeszcze). Ale wszystkie realcje, ktore czytalem zgodnie przyznawaly, ze miasto jest urokliwe i warte odwiedzenia.

  3. dominusmaris

    Też nie byłem, ale sadeczanin to chyba z sadu (nie sądu) przyjechał, bo Nowy Sącz prezentuje się naprawdę przyzwoicie.
    Może jest teraz rozkopany, ale przecież zdjęcia, w dłuższej perspektywie, nie kłamią.

    http://www.nowysacz.pl/index.php?p=1&p2=7&p3=&main=inc-galeria_show&gal=3&kat=3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

trzynaście − dwa =